تماشا کنید: اولین ویدیو Vikings: Valhalla از راه رسید

داستان حدودا ۱۰۰ سال پس از سریال اصلی جریان دارد

ویدیو پشت صحنه Vikings: Valhalla ساعاتی قبل در فضای مجازی منتشر شد تا علاقه‌مندان بتوانند نگاهی به روند ساخت بیاندازند.

با شدید شدن رقابت میان شبکه‌ها و سرویس‌های استریم، هر کدام سعی دارند به طریقی بیشترین تعداد مخاطبان را به سمت خود جذب کنند. در همین راستا، شاهد ساخته شدن پیش درآمد، دنباله یا اسپین‌آف برای آثار موفق هستیم. برای اثبات این ادعا می‌توان به Vikings: Valhalla اشاره کرد که دنباله‌ای برای Vikings به شمار می‌رود؛ اثری که بین سال‌های ۲۰۱۳ الی ۲۰۲۰ میلادی روی آنتن رفت و توجه‌ها را بسیاری را جلب کرد. البته اثر مایکل هیرست (Michael Hirst) در یک برهه زمانی مورد هجوم انتقادهای کارشناسان قرار گرفت. دلیل این اتفاق را باید در عدم پایبندی فیلمنامه به تاریخ جستجو کرد.

Vikings: Valhalla مانند بسیاری از پروژه‌های سینمایی و سریالی به خاطر همه‌گیری ویروس کرونا با فراز و نشیب‌های متعددی روبرو شد. اولین چالش، عقب افتادن فیلمبرداری بود. فاز تولید با بهبود شرایط در کشورهای مختلف سرانجام در اکتبر سال گذشته آغاز شد اما مثبت شدن تست کووید-۱۹ تعدادی از دست‌اندرکاران، پروژه را تعطیلی کشاند. هر چند، با گذشت مدت کوتاهی مشخص شد نتیجه تست‌ها اشتباه بوده و می‌توانند به فیلمبرداری ادامه دهند. در ضمن، صحنه‌های محصول جدید نتفلیکس در همان لوکیشن‌هایی ضبط می‌شود که اتفاقات Vikings رخ داده بود. از همین رو، طرفداران می‌توانند منتظر محیط‌های آشنا باشند.

سرویس استریم نتفلیکس چندی پیش ویدیو پشت صحنه Vikings: Valhalla را در فضای مجازی به اشتراک گذاشت. این ویدیو بیش از یک دقیقه زمان داشته و همان‌طور که از نامش می‌توان فهمید، هیچ گونه اطلاعات جدیدی را از داستان شامل نمی‌شود. با اینحال، به علاقه‌مندان کمک می‌کند تا درک بهتری از میزان بزرگی پروژه داشته باشند. در ثانیه‌های ابتدایی ویدیو شاهد نماهای مختلفی از کشتی‌های وایکینگ‌ها و محل زندگی‌شان هستیم. در ادامه، روند فیلمبرداری برخی صحنه‌ها مانند یک نبرد عظیم نشان داده می‌شود. به این موارد باید فرآیند ساخت و آماده‌سازی دکورها را هم اضافه کرد.

نتفلیکس اطلاعات اولیه را از داستان Vikings: Valhalla به اشتراک گذاشته است. طبق اعلام این سرویس استریم، اتفاقات Valhalla حدودا یک قرن پس از سریال اصلی رخ داده و تمرکز روی تعدادی از مشهوترین وایکینگ‌های تاریخ (لیف اریکسون، فریدیس اریکس‌دوتیر، هارالد هاردرادا و ویلیام فاتح) قرار دارد. جهان در حال تغییر و تکامل بوده و این شخصیت‌ها باید راهی برای بقا بیابند. در ضمن، تعدادی از بازیگران سریال معرفی شده‌اند که برای مثال می‌توان سم کورلت (Sam Corlett)، فریدا گوستاوسون (Frida Gustavsson)، لئو سوتر (Leo Suter) و یوهانس یوهانسن (Jóhannes Jóhannesson) را نام برد.

تاریخ انتشار Vikings: Valhalla هنوز از سوی منابع رسمی اعلام نشده است. با این حال، می‌دانیم فصل نخست در قالب ۲۴ قسمت ساخته می‌شود که رقم بالایی برای سریال‌های نتفلیکس است. این سرویس استریم معمولا فصل‌ها را ۸ قسمتی می‌سازد.

0 0 آراء
امتیاز مطلب

guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا