کارنیج چه قدرت‌هایی در Venom 2 دارد؟

کارگردان این فیلم، توضیح می‌دهد

Venom: Let There Be Carnage

فیلم Venom: Let There Be Carnage در راه است و کارگردان این فیلم یعنی آقای اندی سرکیس، اطلاعاتی در مورد قدرت‌های کارنیج در این فیلم را بیان کرد.

آقای سرکیس اطلاعاتی از قدرت‌های کارنیج را در فیلم موردانتظار Venom: Let There Be Carnage را برای کسانی که آشنایی خاصی با این symbiote ندارند را، بیان کرد. این فیلم، دنباله‌ی مستقیمی برای فیلم Venom سال ۲۰۱۸ است. این فیلم تام هاردی را در قامت ادی براک، ژورنالیستی که بدنش توسط یک symbiote یا انگل بیگانه به نام Venom تصاحب می‌شود. در فیلم اول، ادی براک با Venom همکاری می‌کند و مردم را نجات می‌دهد. همچنین در فیلم Venom: Let There Be Carnage ادی و ونوم باید بیش از پیش آماده باشند و همکاری داشته باشند، چرا که این بار باید با یک Villain بسیار قوی‌تر دست و پنجه نرم کنند!

در دنباله‌ی فیلم ونوم، آقای وودی هارلسون، نقش Cletus Kasady را که او را در صحنه‌ی Post-Credits فیلم ونوم، مشاهده کردیم را بازی خواهد کرد. او یک قاتل دیوانه است که بدنش با یک Symbiote بیگانه ترکیب شده تا تبدیل به کارنیج شوند. کارنیج یکی از کلاسیک‌ترین و به‌یادماندنی‌ترین ویلن‌های حاضر در کامیک‌بوک‌های اسپایدرمن به شمار می‌رود. کارنیج سال‌های زیادیست که خلق شده، ولی در فیلم بعدی ونوم، این کارکتر برای اولین بار روی پرده‌ی نقره‌ای، حضور خواهد داشت. همان گونه که می‌دانید، تریلر Venom: Let There Be Carnage منتشر شده و بسیاری از طرفداران منتظر دیدن قدرت‌های کارنیج هستند.

آقای اندی سرکیس در مصاحبه‌ای با IGN چندین قدرت کارنیج را برای مخاطبین، به این شکل شرح داده است:

او می‌تواند تبدیل به مه شود. او همچنین می‌تواند تبدیل به هر نوع پیچکی نیز بشود. او می‌تواند فرم‌های زیاد و متفاوتی را داشته باشد. از آنجایی که خلق و خوی هر سیمبیوت روی میزبان آنان نیز تاثیرگذار است، تاریکی، بازیگوشی و عجیب بودن کارنیج با هوشمندی و حس شوخ‌طبعی Cletus ترکیب خواهند شد تا شخصیتی جذاب را شکل دهند.

 

برای کسانی که تاریخچه‌ی ونوم را دنبال کردند، بسیاری از توانایی‌های او، آشنا هستند. در کامیک‌بوک‌ها، او می‌تواند خودش را به شکل‌های مختلفی درآورد و ماده‌ای شبیه به تار عنکبوت را از بدن خود مثل اسپایدرمن، شلیک کند. تا الان اشاره‌ی مستقیمی به کارکتر اسپایدرمن در فرنچایز ونوم نشده و این فیلم جزئی از  Marvel Cinematic Universe به حساب نمی‌آید.

اقای سرکیس در قسمتی دیگر از این مصاحبه، به مقایسه‌ی قدرت‌های ونوم با کارنیج پرداخت. او اشاره کرد که ونوم بیشتر به قدرت و زور خود متوسل می‌شود، در حالی که کارنیج از انرژی دشمنان برای شکست دادن آن‌ها استفاده می‌کند. او روی ذهن دشمن خود اثر می‌گذارد. سرکیس همچنین توضیح داد که Cletus فقط و فقط با ادی براک صحبت می‌کند، چرا که این دو نفر، به سرنوشتی شبیه به یکدیگر دچار شدند و میزبان یک Symbiote هستند. به همین دلیل هم مقامات از ادی براک می‌خواهند تا با او صحبت کنند و  اطلاعاتی در مورد مکان قرارگیری جنازه‌ی قربانیان Cletus را پیدا کند. ماحصل صحبت براک و Cletus مشخص نیست اما طبق تریلر، Cletus به کمک Symbiote خود، از اعدام جان سالم به در می‌برد.

فیلم Venom سه سال پیش منتظر شد و عملکرد بسیار خوبی در فروش را از خود نشان داد. این فیلم توانست ۸۵۶ میلیون دلار در گیشه فروش داشته باشد . حالا نیز Venom: Let There Be Carnage بلندپروازانه‌تر در راه است و جفت تام هاردی و هارلسون، تاثیر بسیار زیادی در نمره‌ و صدالبته فروش گیشه‌ی این فیلم خواهد داشت.

نظر شما در مورد فیلم Venom: Let There Be Carnage چیست؟ آیا تبدیل به یک فیلم جذاب و دوست‌داشتنی خواهد شد؟ راستی Symbiote محبوب شما کدام است؟ ممنون می‌شویم که برای ما کامنت بگذارید.

0 0 آراء
امتیاز مطلب

guest

3 دیدگاه
جدیدترین
قدیمی‌ترین بیشترین رای
Inline Feedbacks
View all comments
بالا