1%
  • 0/10

بازیگران جدید فیلم Until Dawn معرفی شدند

ساخت اقتباس سینمایی از یک بازی دیگر

بازیگران جدید فیلم Until Dawn معرفی شدند ۰ ۲۹ خرداد ۱۴۰۳ اخبار بازی کپی لینک
بازیگران جدید فیلم Until Dawn

بازیگران جدید فیلم Until Dawn به دنبال رونمایی از ساخت یک اقتباس سینمایی براساس بازی آن در ابتدای سال جاری معرفی شدند.

براساس گزارش منتشر شده در روز جمعه، تایید شد اودسا آزیون (Odessa A’zion) که نقش شخصیت ریپلی در فیلم سینمایی Hellraiser محصول سال 2022 در ژانر وحشت را برعهده داشته به الا رابین (Ella Rubin)، مایکل چیمینو (Michael Cimino) و جی یونگ یو (Ji-young Yoo) ملحق شده و به عنوان بازیگران جدید فیلم Until Dawn نقش آفرینی خواهند کرد. تاکنون گفته نشده که هر کدام از این چهار بازیگر در نقش کدام یک از شخصیت‌ها انتخاب شده‌اند با این حال اسد قزلباش (Asad Qizilbash) مدیر بخش پلی استیشن پروداکشنز (PlayStation Productions) اظهار داشت که به زودی اطلاعات بیشتری از این پروژه سینمایی ارائه خواهد شد.

نشریه دد لاین گزارشی را در خصوص چهار بازیگر جدید اضافه شده به لیست عوامل اقتباس سینمایی Until Dawn به اشتراک گذاشته است. در کنار نقش آفرینی در فیلم Hellraiser، آزیون به واسطه حضور در سریال Ghosts و فیلم Grand Army نیز شناخته می‌شود. الا رابین به واسطه نقش آفرینی در فیلم The idea of You، چیمینو به دلیل حضور در فیلم Love, Victor و فیلم Annabelle Comes Home و جی یونگ یو به دلیل بازی در سریال Expats و فیلم Smoking Tigers شناخته می‌شوند.

در بیانیه منتشر شده به همراه رونمایی از بازیگران جدید فیلم Until Dawn قزلباش به طور کلی از جاه‌طلبی بخش پلی استیشن پروداکشنز به منظور اقتباس از دارایی‌های مختلف پلی استیشن روی پرده بزرگ و کوچک و هم‌چنین حضور استعدادهای جدید برای ساخت فیلم سینمایی Until Dawn گفت.

تاکنون هیچ گونه جزئیاتی در خصوص طرح داستانی فیلم و مواردی از این قبیل به اشتراک گذاشته نشده اما اگر پیش از این به تجربه بازی نشسته باشید، به آسانی می‌‎توانید متوجه شوید که این اقتباس سینمایی با فرض این که تفاوت چندانی نداشته باشد نیز چه شکل و شمایلی خواهد داشت. در بازی Until Dawn هشت دوست در یک کلبه در کوهستان به دام افتاده و باید با تصمیمات بی‌شمار و عواقب هر کدام از آن‌ها مواجه شوند در حالی که همزمان برای زنده ماندن از دست نیروی ناشناخته‌ای که به دنبال شکار آن‌ها است تلاش نمایند.
نظرات

دیدگاه خود را اشتراک گذارید
اشتراک
به من اطلاع بده
guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments