تاریخ انتشار Halloween Kills و Candyman و دو فیلم ترسناک دیگر مشخص شد

بازگشت مایکل مایرز در دو فیلم دیگر

تاریخ انتشار Halloween Kills

شرکت یونیورسال (Universal Pictures) تاریخ انتشار فیلم‌های Halloween Kills ،Halloween Ends ،Candyman و The Forever Purge را اعلام کرد.

یونیورسال پیکچرز برای ساخت و عرضه‌ی فیلم‌های ترسناک، بر اساس فرنچایزهای شناخته شده و نام آشنا، برنامه دارد تا بار دیگر نام این عناوین شناخته شده را زنده کند. اگر طرفدار فیلم‌های ترسناک باشید، حتما با سری ترسناک هالووین و کاراکتر مایکل مایرز آشنایی دارید. این سری پرطرفدار یکی از شناخته شده‌ترین عناوین ژانر وحشت شمرده می‌شود و از مهم‌ترین فیلم‌های آن می‌توان به Halloween (محصول سال ۱۹۷۸)، Halloween II (محصول سال ۱۹۸۱)، Halloween III: Season of the Witch (محصول سال ۱۹۸۲)، Halloween 4: The Return of Michael Myers (محصول سال ۱۹۸۸)، Halloween 5: The Revenge of Michael Myers (محصول سال ۱۹۸۹) و Halloween: The Curse of Michael Myers (محصول سال ۱۹۹۵) اشاره کرد. البته این لیست ادامه دارد و آخرین نسخه‌ی منتشر شده از هالووین در سال ۲۰۱۸ منتشر شده است.

خبر خوب برای طرفداران این فرنچایز آن است که تاریخ جدید عرضه‌ی فیلم جدید هالووین مشخص شده؛ انتشار Halloween Kills از تاریخ ۲۵ مهر سال ۱۳۹۹ (مصادف با ۱۶ اکتبر ۲۰۲۰) به تاریخ ۲۳ مهر سال ۱۴۰۰ (مصادف با ۱۵ اکتبر ۲۰۲۱) تغییر می‌کند. فیلم‌های دیگری که انتشارشان به زمان دیگری موکول شده، The Forever Purge و Candyman هستند. عرضه‌ی Candyman از ۴ مهر سال ۱۳۹۹ (مصادف با ۲۵ سپتامبر ۲۰۲۰) به ۲۵ مهر ۱۳۹۹ (مصادف با ۱۶ اکتبر ۲۰۲۰) تغییر کرده است. فیلم The Forever Purge هم در ۱۸ تیر سال ۱۴۰۰ (مصادف با ۹ ژوئیه ۲۰۲۱) منتشر می‌شود.

فیلم مورد انتظار Candyman که تا چند ماه دیگر توسط یونیورسال پیکچرز عرضه می‌شود، بر اساس Candyman محصول سال ۱۹۹۲ شکل گرفته است. این فیلم در ژانر وحشت طبقه‌بندی می‌شود و یکی از مهم‌ترین و ترسناک‌ترین عناوین تاریخ سینما به حساب می‌آید.

0 0 آراء
امتیاز مطلب

guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا