تیزر جدید Candyman تصویر متفاوتی این این شخصیت ترسناک را نمایش می‌دهد

یونیورسال همچنان به اکران این فیلم در ماه سپتامبر امیدوار است

روز گذشته تیزر جدید فیلم Candyman منتشر شد که به رغم مدت زمان کوتاه، هیجان قابل توجهی به علاقه‌مندان ژانر اسلشر القا می‌کند.

با توجه به گفته‌های تیم تولید، انتظار می‌رود که این فیلم اسلشر و همچنین دلهره‌آور، دارای صحنه‌های متعددی با محوریت ترس‌های ناگهانی باشد. از طرفی دیگر وجود عناصر قدیمی فرنچایز کندی‌من، باعث شده تا بسیاری از طرفداران این فیلم و همچنین ژانر اسلشر، بی‌صبرانه منتظر تاریخ اکران Candyman باشند و امید زیادی به موفقیت این اثر دارند.

هر چند که در این تیزر جدید از فیلم Candyman خبری از صحنه‌های خونین و ترس‌های ناگهانی نیست، اما مخاطب می‌تواند در عرض همین چند ثانیه اطلاعات خوبی از اتمسفر فیلم به دست بیاورد و با آن آشنا شود.

اولین نسخه از فرنچایز کندی‌من در سال ۱۹۹۲ میلادی به روی پرده‌های سینما رفت و توانست به یکی از آثار کالت در ژانر خود تبدیل شود. دو قسمت دیگر هم ساخته شد تا وقایع Candyman را از از دید متفاوتی ادامه دهند اما هرگز نتوانستند موفقیت‌های قسمت اول را تکرار کنند؛ البته خیلی از منتقدان هم قسمت‌های دوم و سوم کندی‌من را فیلم‌هایی ضعیف در نقدهای خود قلمداد کردند؛ فیلم‌هایی که حتی ارزش یک بار دیدن را هم ندارند!

با این حال، با توجه به اینکه بیش از ۲۰ سال از عرضه‌ی قسمت سوم می‌گذرد، امید می‌رود که نسخه‌ی ۲۰۲۰ فیلم کندی‌من بتواند یک بار دیگر سینماروها را با این فرنچایز آشتی دهد. اگر به لیست بازیگران و همچنین کادر تولید این اثر نگاهی بیاندازید، متوجه می‌شوید که یونیورسال پیکچرز سرمایه‌گذاری قابل توجهی روی این فیلم انجام داده و مصر است که یک بار دیگر فیلم Candyman را به جایگاه والایی در ژانر اسلشر بازگرداند.

یحیی عبدالمتین 2، تیونا پاریس، نیتن استوارت جرت و کولمن دومینگو از جمله بازیگرانی هستند که در این فیلم هنرنمایی می‌کنند. همچنین فیلم کندی‌من توسط نیا داکاستا کارگردانی می‌شود و جردن پیل هم در مقام تهیه‌کننده و فیلم‌نامه نویس در کادر تولید این اثر قرار دارد.

فیلم Candyman در تاریخ ۵ شهریور ۱۴۰۰ (مصادف با ۲۷ اوت میلادی) اکران خواهد شد؛ با این حال ممکن است بدتر شدن شرایط همه‌گیری ویروس کرونا تاریخ اکران این فیلم را هم به تعویق بیاندازد.

0 0 آراء
امتیاز مطلب

guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا