کارگردان جدید فیلم Uncharted مشخص شد

تراویس نایت ششمین کارگردان این فیلم است

کارگردان جدید فیلم Uncharted

پیرو جدایی دان تراختنبرگ از شرکت سونی پیکچرز، آقای تراویس نایت به عنوان کارگردان جدید فیلم Uncharted منصوب شد.

در حالی که شماری از عناوین ویدیویی با اقتباس از فیلم‌های معروف هالیوودی ساخته می‌شوند، لیکن در این میان آثاری نسبتا زیادی به چشم می‌خورد که به لطف درخشش عالی، از صنعت بازی‌های ویدیویی پا به دنیای سینما می‌گذارند. مجموعه بی‌نظیر Uncharted از جمله این عناوین به شمار می‌رود که شرکت سرشناس سونی پیکچرز علی رغم مشکلات فراوان، چند سالی است به دنبال خلق یک فیلم سینمایی جاه‌طلبانه از آن است. با این حال، فرآیند تولید این فیلم هرگز مطابق برنامه‌ریزی‌ها پیش نرفته و با دردسرهای زیادی دست و پنجه نرم کرده است.

در همین رابطه، اوایل شهریور ماه بود که فیلم Uncharted کارگردان خود را مجددا از دست داد و آقای دان تراختنبرگ (Dan Trachtenberg)، کارگردان فیلم شماره ۱۰ خیابان کلاورفیلد، پس از ماه‌ها فعالیت از سمت خود کناره‌گیری کرد. این در حالی است که دیوید او. راسل (David O. Russell) و شاون لوی (Shawn Levy) نیز به ترتیب در سال 2011 و در اواخر سال 2018 میلادی از تیم تولید این فیلم مورد انتظار جدا شدند.

حال، بر اساس گزارش اخیر وب‌سایت معروف Deadline، به نظر می‌رسد آقای تراویس نایت (Travis Knight) به عنوان کارگردان جدید فیلم Uncharted انتخاب شده و در حال حاضر به کارگردانی این اثر مشغول به کار است. با وجود اینکه تراویس نایت یک کارگردان چندان قدیمی نیست، اما او سابقه کارگردانی آثار محبوبی نظیر Transformers 6 Bumblebee و Kubo and the Two Strings را در کارنامه خود دارد. افزون بر این‌ها، جدیدترین فیلم سینمایی او که به The Six Billion Dollar Man معروف است، در روز 15 خرداد سال 99 (5 جولای سال 2020 میلادی) روی پرده سینما‌ها خواهد رفت.

در کنار انتخاب کارگردان جدید فیلم Uncharted، شرکت سونی پیکچرز رسما اعلام کرد که فرآیند فیلم‌بردای و تولید این فیلم سینمایی از اوایل سال 2020 میلادی آغاز خواهد شد. همچنین، تام هالند (Tom Holland)، بازیگر نقش مرد عنکبوتی، وظیفه ایفای نقش شخصیت دوست داشتنی نیتن دریک را در این فیلم برعهده دارد.

ناگفته نماند که فیلم Uncharted در روز 28 آذر ماه سال 99 (18 دسامبر سال 2020 میلادی) اکران خواهد شد. البته، از آنجا که کارگردان فیلم مذکور برای چندمین بار متوالی تغییر کرده و تراویس نایت اخیرا این سمت را برعهده گرفته است، چندان دور از انتظار نیست که شاهد تاخیر در اکران آن باشیم.

در پایان، دیدگاه شما در رابطه با تغییر دوباره کارگردان فیلم Uncharted چیست؟ به نظر شما، آیا آقای تراویس نایت به خوبی از پس کارگردانی چنین فیلم بزرگی برمی‌آید؟ نظرات شخصی خود را با ما و کاربران وب سایت سرگرمی در میان بگذارید.

0 0 آراء
امتیاز مطلب

guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا