#مهسا_امینی

نمایش جدیدی از گیم‌پلی Assassin’s Creed Valhalla در جریان رویداد یوبی‌سافت

خودتان را برای نبردی عظیم آماده کنید

یوبی‌سافت بالاخره در جریان رویداد آنلاین Ubisoft Forward جزئیاتی از گیم‌پلی Assassin’s Creed Valhalla را نشانمان داد. با سرگرمی در ادامه‌ی خبر همراه باشید.

یکی از موردانتظارترین بازی‌های شرکت فرانسوی یوبی‌سافت، AC Valhalla است که بازیکنان را در نقش Eivor، فرمانده قدرتمند وایکینگ، به نروژ و بریتانیای قرن نهم میلادی می‌برد. از زمان معرفی این بازی برای نسل حاضر و بعدی کنسول‌ها (و رایانه‌های شخصی)، طرفداران تشنه‌ی نمایش گیم‌پلی بازی بودند تا اینکه اندکی پیش از برگزاری مراسم، ویدیوی کوتاهی از مبارزه با یک باس فایت در بازی لو رفت. حالا یوبی‌سافت بالاخره نمایش مفصلی از جزئیات و مکانیک‌های بازی تدارک دیده که گوشه‌ای از ماجراجویی‌های جدید اساسین‌ها را به رخ می‌کشد.

ویدیوی به نمایش در آمده در رویداد Ubisoft Forward، جزئیات زیادی از بخش‌های مختلف بازی را به تصویر می‌کشد. Eivor به همراه جنگجویان قبیله‌اش قادر است به روستاها و دهکده‌های مناطق مختلف در بریتانیا حمله کرده و غارت‌های به‌دست آمده را برای رشد و توسعه پایگاه خود به کار گیرند. محل اسکان وایکینگ‌ها حکم یک هاب مرکزی را دارد که فعالیت‌های مختلفی در آن از جمله فرماندهی و چینش استراتژی جنگ با قلمروهای دیگر قابل انجام است.

یکی از هیجان‌انگیزترین بخش‌های نمایش گیم‌پلی Assassin’s Creed Valhalla مربوط به مبارزات آن بود. یوبی‌سافت تمرکز زیادی روی سیستم‌های نبرد و مبارزه در بازی داشته که در نتیجه‌ی آن، Eivor جنگنجویی بسیار قدرتمند شده که به روش‌های مختلف توانایی از بین بردنش دشمنانش را دارد. علاوه‌بر سلاح‌های متنوع، امکان پیاده کردن فینیشر‌های متعدد که انیمیشن‌های بسیار خشنی هم دارند وجود دارد. از آن سو دشمنان بازی هم بسیار متنوع هستند؛ هر نوع دشمن شیوه‌ی منحصر بفردی برای مبارزه دارد که باید نقطه ضعف هر یک را پیدا کنید. برای مثال تعدادی به طور گروهی شما را محاصره می‌کنند یا برخی با پرتاب اجسام مختلف (از جمله جسد هم‌رزمانشان!) سعی در آسیب زدن به شما دارند. با وجود گستردگی بخش مبارزه، لزومی ندارد که در همه‌ی شرایط خشونت به خرج دهید. امکان مخفی‌کاری که یکی از ارکان جدانشدنی مجموعه‌ی AC است، در والهالا هم نقش پررنگی دارد. Eivor قادر است در میان جمعیت مخفی شده و با نفوذ به شهرها و ساختمان‌ها، هدف خود را از پیش‌رو بردارد.

یکی از ویژگی‌های جدید والهالا، فرماندهی نبردهای گسترده با استحکامات دشمن است. در این نبردها که بی‌شباهت به نبرد‌های بازی For Honor نیست، باید با همکاری نزدیک با جنگجویان قبیله‌ی خود، به قلعه‌ها و پایگاه‌ها دشمن نفوذ کنید. Eivor در نبرد نقش بسیار پررنگی داشته و برای مثال باید به هم‌رزمانش به شکستن دروازه کمک کند یا جنگجویان زخمی را نجات دهد. علاوه بر جنبه‌های تاریخی نبرد وایکینگ‌ها و بریتانیا در AC Valhalla، اساطیر و افسانه‌های نورس هم حضور پررنگی در بازی خواهند داشت. Eivor با گشت‌وگذار و اکتشاف در محیط بسیار بزرگ و انبوه بازی، علاوه بر روبه‌رو شدن با حیوانات و موجودات عجیب و عظیم‌الجثه، اسرار تاریک سرزمین بریتانیا را هم کشف خواهد کرد.

Assassin’s Creed Valhalla در ۱۷ نوامبر (۲۷ آبان) برای رایانه‌های شخصی، پلی‌استیشن ۴، ایکس‌باکس و گوگل استادیا عرضه خواهد شد. این بازی در تاریخی نامعلوم برای کنسول‌های نسل آینده نیز منتشر می‌شود.


guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا