1%
  • 0/10

عذرخواهی یوبیسافت بابت کانسپت آرت Assassin’s Creed Shadows

استفاده بدون اجازه از یک پرچم

عذرخواهی یوبیسافت بابت کانسپت آرت Assassin’s Creed Shadows ۰ ۲۰ تیر ۱۴۰۳ اخبار بازی کپی لینک
کانسپت آرت Assassin’s Creed Shadows

شرکت یوبیسافت به دلیل استفاده بدون اجازه از یک پرچم در کانسپت آرت Assassin’s Creed Shadows که حواشی متعددی را به همراه داشت عذرخواهی کرد.

براساس گزارش منتشر شده از سوی وبسایت سیلیکونرا (Siliconera)، پرچم مورد بحث متعلق به گروه پیادم نظام بازسازی شده Teppo-tai (یا گروه تفنگداران) از شهر سکیگاهارا است. این پرچم در دو مورد از کانسپت آرت‌ Assassin’s Creed Shadows مورد استفاده قرار گرفته و هم‌چنین در آرت بوک فیزیکی موجود درون نسخه کالکتورز بازی نیز وجود دارد.

این کمپانی فرانسوی در خصوص این موضوع در حساب کاربری خود در شبکه اجتماعی ایکس یا همان توییتر سابق توضیح داد که “تصویر هنری مورد نظر از این تاریخ در جای دیگری توزیع و یا مورد استفاده قرار نخواهد گرفت. تنها در آرت بوک بازی در نسخه کالکتورز وجود خواهد شد. از بابت این مسئله، عمیقا متاسف هستیم.”

شرکت یوبیسافت در ماه مه بازی Assassin’s Creed Shadows را معرفی کرد. اثری که تا پیش از رونمایی با نام رمز پروژه Red شناخته می‌شد. ماه گذشته و در جریان رویداد یوبیسافت فوروارد نیز با انتشار ویدئویی، 13 دقیقه از گیم‌پلی این اثر را به نمایش گذاشته شد.

حوادث این بازی در قرن شانزدهم ژاپن دنبال شده و شامل دو شخصیت اصلی به نام نائوئه که یک شینوبی بوده و یاسوکه که یک سامورایی به شمار می‌رود می‌شود. این عنوان توسط استودیو سازنده بازی Assassin’s Creed Odyssey یعنی یوبیسافت کبک (Ubisoft Quebec) توسعه می‌یابد. این اثر قرار است آغازی باشد برای چیزی که یوبیسافت آن را “دوره سوم” برای این فرنچایز خطاب می‌کند. فرنچایزی که به گفته کمپانی ناشر آن، از زمان انتشار اولین نسخه آن در سال 2007، بیش از 200 میلیون نسخه به فروش رسانده است.

عنوان مذکور برای عرضه در تاریخ 15 نوامبر 2024 برابر جمعه 25 آبان 1403 برای کنسول پلی استیشن 5، کنسول‌های ایکس باکس سری ایکس و ایکس باکس سری اس، پلتفرم رایانه‌های شخصی، مک و پلتفرم آمازون لونا برنامه‌ریزی شده است.
نظرات

دیدگاه خود را اشتراک گذارید
اشتراک
به من اطلاع بده
guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments