دو پروژه‌ی جدید ریک و مورتی هم‌اکنون در حال توسعه هستند

منتظر کمیک‌های ریک و مورتی باشید

ریک و مورتی

شرکت Adult Swim پس از پایان نیمه‌ی اول ریک و مورتی برنامه‌هایی تدارک دیده که بر این اساس، کمیک‌های این انیمیشن سریالی را برای طرفداران آن عرضه خواهد کرد.

طرفداران ریک و مورتی هم اکنون در انتظار برنامه‌های Adult Swim برای بازگشت با نیمه‌ی دوم فصل چهارم این سریال هستند. هنوز هیچ تاریخ رسمی برای انتشار نیمه‌ی دوم این انیمیشن سریالی اعلام نشده اما به نظر می‌رسد دو پروژه‌ی جدید در راه باشد.

شبکه SYFY اعلام کرده که Oni Press به انتشار کمیک‌های ریک و مورتی در ماه آپریل ادامه خواهد داد و دو پروژه را طی این ماه به اتمام خواهد رساند. نام اولین پروژه آن‌ها Rick and Morty: Council of Rikcs است که نویسنده آن جیک گولد‌من و تصویرگر آن فیلیپ مورفی بوده و تصویر روی جلد این مجموعه از جولیا اسکات خواهد بود. در این کمیک Rick Prime که یکی از اعضای انجمن ریک‌ها شمرده می‌شود، استخدام شده تا ریک‌های جعلی که فرار کرده‌اند را تعقیب کند. او انجمن خود را تشکیل می‌دهد تا ریک‌های سرکش را پیدا کند.

پروژه‌ی دوم، مجموعه‌ای پنچ قسمتی به نام Rick and Morty: Go to Hell خواهد بود که نویسنده آن ریان فریر و تصویرگر آن Constanza Oroza است. در این مجموعه ریک و مورتی در ماجراجویی خودشان در دنیای زیرین به دنبال شخصیت‌های صاحب نام می‌روند. ریان فریر به شبکه‌ی SYFY درمورد فصل چهارم این سریال و کمیک‌های در حال ساخت توضیحاتی را ارائه داد:

با وجود وقفه‌ای که در پخش فصل چهارم Rick and Morty پیش آمد، فرصت آن شده تا مخاطبین این انیمیشن ماجراجویی را با ساختن کمیک‌های هیجان‌انگیز و بی‌ ربط به خط اصلی داستان شگفت‌زده کنیم. سفرهای علمی خشن و هیجان‌ انگیز و ماجراجویی‌های این دو کاراکتر از موضوعات مورد علاقه من هستند و ما از انداختن این شخصیت‌ها به شعله‌های تصویری لذت برده‌ایم و به همین دلیل Rick و Morty به جهنم خواهند رفت و ما شما را با این دو کاراکتر محبوب همراه خواهیم کرد.

Rick and Morty: Council of Ricks در پانزدهم آپریل (۲۷ فروردین ۱۳۹۹) و اولین قسمت از Rick and Morty: Go to Hell در بیست و نهم آپریل (۱۰ اردیبهشت ۱۳۹۹) منتشر خواهد شد.

0 0 آراء
امتیاز مطلب

guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا