کانسپت آرت جدید Turning Red اثر تازه پیکسار منتشر شد

این اثر سال آینده به سینماها خواهد آمد

کانسپت آرت جدید Turning Red

اکانت رسمی پیکسار در شبکه اجتماعی توییتر ساعاتی قبل کانسپت آرت جدید Turning Red را منتشر کرد که در ژانر داستان بلوغ ساخته شده است.

پیکسار یکی از استودیوهای انیمیشن‌سازی و قدیمی هالیوود بوده و نام‌های بزرگی را در تیم خود دارد. با این حال، مدیران تصمیم گرفته‌اند فرصت‌هایی را در اختیار چهره‌های ناشناخته و مستعد قرار دهند. در همین راستا، کارگردانی چهارمین قسمت داستان اسباب بازی به جاش کولی (Josh Cooley) سپرده شد که قبلا به عنوان نویسنده و یا سوپروایزر فیلمنامه در روند ساخت مشارکت داشت. نمونه بعدی، Luca است که چندی پیش به سرویس استریم دیزنی پلاس آمد. این اثر حاصل تلاش‌های انریکو کازاروزا (Enrico Casarosa) به شمار می‌رود که در گذشته به عنوان سازنده استوری‌برد در تولید همکاری می‌کرد.

در شرایطی که مدت زیادی از انتشار Luca نمی‌گذرد، پیکسار تمرکز خود را روی Turning Red قرار داده است. این انیمیشن توسط دومی شی (Domee Shi) کارگردانی شده که اولین تجربه‌اش در حوزه ساخت یک اثر بلند به شمار می‌رود. او در پرونده هنری خود Bao را دارد که موفق شد رقبا را کنار زده و جایزه «بهترین انیمیشن کوتاه» را در مراسم اسکار دریافت کند. در حال حاضر اطلاعاتی از تیم صداپیشگی موجود نیست اما می‌دانیم داستان درباره یک دختر ۱۳ ساله به نام مِی لی است که وقتی هیجان‌زده می‌شود، شکل و شمایلش به یک پاندای بانمک تغییر می‌یابد. او باید میان علاقه‌اش به ماجراجویی و تلاش برای دختری خوب بودن تعادل برقرار کند.

پیکسار ساعاتی قبل کانسپت آرت جدید Turning Red را در اکانت توییتری خود قرار داد. تصویر مزبور، شخصیت می لی را پس از تبدیل شدن به پاندا نشان می‌دهد. نکته جالب اینجا است که او تبدیل شدنش به پاندا را از دوستان خود پنهان نکرده و با همین شرایط در مدرسه حاضر شده است. در ادامه می‌توانید تصویر را مشاهده کنید:

با همه‌گیری ویروس کرونا، دو محصول پیشین پیکسار یعنی Soul و Luca به سرویس استریم دیزنی پلاس آمده و اکران گسترده‌ای نداشتند. دست‌اندرکاران چندی پیش ابراز امیدواری کرده‌اند شرایط طی ماه‌های آتی بهبود یافته و Turning Red به اولین انیمیشن سینمایی پیکسار پیش از Onward تبدیل شود که روی پرده نقره‌ای خواهد آمد. علاوه بر این، Onward ،Soul و Luca در جلب بازخوردهای مثبت منتقدان موفق بوده‌اند اما نمی‌توان آن‌ها را با آثار فراموش‌نشدنی پیکسار مقایسه کرد. کارشناسان و طرفداران امیدوار هستند Turning Red به روند کنونی خاتمه داده و بازخوردهای نویدبخشی را دریافت کند.

دومی شی چندی پیش درباره Turning Red صحبت کرد و گفت آن را بر اساس رابطه‌ای که با مادرش داشت تولید کرد. در انتها، لازم به ذکر است والت دیزنی انیمیشن مزبور را در تاریخ ۲۰ اسفند سال ۱۴۰۰ (مصادف با ۱۱ مارس سال ۲۰۲۲ میلادی) منتشر خواهد کرد. نحوه انتشار فعلا مشخص نیست.

0 0 آراء
امتیاز مطلب

guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا