نخستین محتوای دانلودی Tropico 6 در دسترس قرار گرفت

پول، حرف اول و آخر را می‌زند

نخستین محتوای دانلودی Tropico 6

پس از انتشار چندین به‌روزرسانی کوچک و بزرگ طی ماه‌های گذشته، بالاخره نوبت به نخستین محتوای دانلودی Tropico 6 رسید. این محتوا سه ساختمان جدید را به بازی اضافه می‌کند.

جدیدترین نسخه‌ از سری بازی‌های تروپیکو تحت عنوان Tropico 6 اوایل سال جاری میلادی برای رایانه‌های شخصی منتشر شد. نسخه‌های پلی‌استیشن ۴ و ایکس‌باکس‌وان هم مدتی بعد و در ماه سپتامبر در دسترس علاقه‌مندان قرار گرفت. گیم‌پلی کلی Tropico 6 در مقایسه با نسخه‌های پیشین تفاوتی نکرده و کاربر همانند گذشته باید ایفای نقش رهبر یک کشور جزیره‌ای در کارائیب را بر عهده بگیرد. با این حال، تغییراتی را شاهد هستیم که از مهم‌ترین آن‌ها می‌توان به ساخت و ساز روی چند جزیره اشاره کرد. در نسخه‌های پیشین کاربر تنها می‌توانست روی یک جزیره کشور خود را گسترش دهد اما در نسخه‌ی جدید شاهد مجمع‌الجزایری هستیم که کاربر می‌تواند روی آن به ساخت و ساز بپردازد.

از عرضه‌ی نسخه‌ی جدید تروپیکو در اوایل سال جاری میلادی مدت زیادی می‌گذرد و در این مدت چندین به‌روزرسانی رایگان برای آن منتشر شدند. حالا، نوبت به انتشار نخستین محتوای دانلودی Tropico 6 رسیده است که البته برای بهره‌مندی از محتویات آن نیاز به پرداخت پول دارید. این محتوا که توسط سازندگان در استودیوی لیمبیک اینترتینمنت (Limbic Entertainment) با نام The Llama of Wall Street شناخته می‌شود، موارد زیادی را به بازی اضافه می‌کند که در ادامه می‌توانید لیست آن‌ها را مشاهده کنید:

  • با ماموریت جدید بازی که The Llama of Wall Street نام‌گذاری شده، به دنیای بزرگ تجارت وارد شوید.
  • از ساختمان‌های جدید همانند موسسه‌ی تجارت، کارگاه تولید اسباب بازی و استودیوی Smart Furniture برای افزایش قدرت اقتصادی خود استفاده کنید.
  • به‌واسطه‌ی مکانیک‌های بهبودیافته‌ی گیم‌پلی، تغییراتی که در ترندها و شرایط تجارت به‌وجود می‌آید روی قیمت‌ کالاها تاثیر می‌گذارند. به بازارهای جهانی نفوذ کنید تا ترندهای آینده را پیش‌بینی کرده و بازار را آنطور که می‌خواهید تغییر دهید.
  • رویدادهای تصادفی روی وضعیت بازار و تجارت تاثیر گذاشته و باعث افزایش چالش‌ها می‌شوند. حواس خود را جمع و با توجه به شرایط تصمیم‌گیری کنید.
  • گزینه‌های بیشتر برای شخصی‌سازی شخصیت ال پرزیدنت و کاخ او اضافه شده‌اند.

اعضای استودیوی لیمبیک اینترتینمنت  تصمیم گرفتند تا محتوای The Llama of Wall Street با قیمت ۱۰ دلار عرضه شود اما قیمت آن برای مدت محدودی کاهش یافته و می‌توانید آن را با قیمت حدودا ۹ دلار خریداری کنید. جدا از این محتوای پولی، یک به‌روزرسانی رایگان هم برای تمامی کاربران Tropico 6 منتشر شده که لیست مهم‌ترین محتویات آن در ادامه قرار گرفته است:

  • به‌واسطه‌ی انبار جدید می‌توانید کالاهای مورد نظر را ذخیره کرده و سر فرصت بفروشید.
  • یک نقشه‌ی کاملا جدید با نام «ریو»
  • دانش‌آموزان و افراد بازنشسته به‌خاطر یک فرمان جدید از این پس از دولت پول دریافت می‌کنند.
  • رفع چندین باگ و مشکل کرش
  • رفع گلیچ گرافیکی
0 0 آراء
امتیاز مطلب

guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا