بازی Tribes of Midgard برای پلی‌استیشن 5 منتشر می‌شود

به‌جای یک وایکنیگ زندگی کنید

بازی Tribes of Midgard برای پلی‌استیشن 5 منتشر می‌شود مهسا سپاهی ۰ ۲۴ خرداد ۱۳۹۹ تریلر بازی

توسعه‌دهندگان از عرضه‌ی بازی Tribes of Midgard برای کنسول نسل بعدی سونی یعنی پلی‌استیشن 5 و سرویس استیم خبر دادند. همچنین تریلر جدیدی از گیم‌پلی این بازی روی PS5 به نمایش گذاشته شده است.

به‌تازگی استودیوی بازی‌سازی نورسفل گیمز (Norsfell Games) و شرکت ناشر گیِرباکس (Gearbox) از انتشار پروژه‌‌ی مشترک خود یعنی Tribes of Midgard برای کنسول نسل بعدی پلی‌استیشن 5 و سرویس استیم رونمایی کردند. این بازی پیرامون قبیله‌ی وایکینگ‌ها ساخته شده و از عناصر ساخت و ساز در سبک بقا بهره می‌برد.

به‌زودی، پس از عرضه‌ی کنسول‌ نسل نهم سونی، کاربران پلی‌استیشن 5 هم می‌توانند از دنیای وایکینگی بازی Tribes of Midgard لذت ببرند. کاربران این عنوان باید در نقش یک وایکینگ از عناصر مختلف طبیعت استفاده کنند تا برای خود سلاح و سرپناه بسازند و نیازهای اولیه‌ی خود را رفع کنند. در این بازی، ساخت و ساز اهمیت زیادی دارد و بازیکنان باید با استفاده از ابزارهایی که در اختیار دارند، محل زندگی خود را آن‌طور که می‌خواهند و لازم است، بسازند. در این بازی منابع مختلفی در اختیار بازیکن قرار می‌گیرد و کاربر می‌تواند در مکان‌های مختلف به گشت و گذار بپردازد. همچنین علاوه‌بر وایکینگ‌ها، موجودات و حیوانات دیگری هم در این بازی حضور دارند که هر کدام می‌توانند برای بازیکن خطرآفرین یا مفید باشند.

بازی Tribes of Midgard از زاویه‌ی ایزومتریک در اختیار کاربران قرار می‌گیرد و تجربه‌ی جالبی را برای آن‌ها فراهم می‌کند. همچنین این عنوان از ویژگی کو‌آپ بهره می‌برد و بازیکنان می‌توانند به‌صورت آنلاین به تجربه‌ی این بازی وایکینگی بپردازند. یکی از مواردی که در Tribes of Midgard اهمیت دارد، دفاع از قبیله در مقابل دشمنان و تهدیدهای مختلف است. در واقع، کاربران باید برای زنده ماندن تلاش کنند و در مقابل تهدیدها، از خود مقاومت کافی نشان دهند.

طبق گفته‌ی استودیوی بازی‌سازی نورسفل گیمز و شرکت ناشر گیِرباکس، این بازی وایکینگی سبک بقا در سال ۲۰۲۱ میلادی برای کنسول پلی‌استیشن 5 و فروشگاه استیم (سیستم عامل ویندوز)، منتشر می‌شود.

0 0 آراء
امتیاز مطلب

guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا