اولین تریلر Transformers 7 منتشر شد + زیرنویس فارسی

دیدار با شخصیت‌های جدید این مجموعه

اولین تریلر Transformer 7 ساعاتی پیش منتشر شد و در آن شاهد تعداد زیادی شخصیت هستیم که با برخی از آن‌ها قبلا آشنا هستیم و تعدادی از آن‌ها نیز برای اولین بار به مجموعه تبدیل‌شوندگان معرفی می‌شوند.

اولین تریلر Transformers 7 که در اصل این فیلم Transformers: Rise of the Beasts نام دارد، قرار است به طرفداران پیش‌نمایش هیجان‌انگیز و از جنس نوستالژی دهه ۹۰ میلادی را ارائه دهد و در آن شاهد مجموعه‌ای بزرگ از شخصیت‌های جدید هستیم که برای اولین بار در سری فیلم‌های Transformers نمایش داده می‌شوند. این فیلم قرار است اولین قسمت از یک سه‌گانه جدید و همچنین ادامه‌دهنده مسیری باشد که با فیلم Bumblebee در سال ۲۰۱۸ شروع شد. فیلم Transformers: Rise of the Beasts با الهام از یک مجموعه تلویزیونی با نام Transformers: Beasts Wars ساخته شده که در سال ۱۹۹۶ پخش شد و در آن شاهد دو دسته جدید از تبدیل‌شوندگان هستیم، ماکسیمال‌های حیوانی (Animalistic Maximals) و ترورکان‌ها (Terrorcons) خطرناک.

مایکل بی (Michael Bay) که پیش از این کارگردانی پنج قسمت پیشین مجموعه Transformers را از سال ۲۰۰۷ تا ۲۰۱۷ بر عهده داشت، پس از عملکرد ناامید کننده قسمت پنجم با نام Transformers: The Last Knight از این مجموعه جدا شد و شرکت پارامونت پیکچرز (Paramount Pictures) نیز تصمیم گرفت تا این سری را با برنامه‌های متفاوت و کیفیت بالاتری احیا کند. اکنون در مسیر جدیدی که مجموعه Transformers در آن قرار گرفته، مایکل بی هیچ جایی ندارد و در عوض استیون کیپل جونیور (Steven Caple Jr)، کارگردان فیلم‌های The Land و Creed II جای او را گرفته و وظیفه کارگردانی و هدایت فیلم Transformers: Rise of the Beasts را بر عهده دارد.

اولین تریلر Transformers 7 در حالی قهرمانان آشنای این مجموعه، یعنی اتوبات‌هایی (Autobot) مثل اپتیموس پرایم (Optimus Prime) و بامبلبی (Bumblebee) را نشان می‌دهد که ماکسیمال‌ها، ترورکان‌ها و پرداکون‌ها را نیز معرفی می‌کند.

این تریلر بیشتر تمرکز خود را روی معرفی شخصیت‌های جدید Beast Wars گذاشته، به ویژه اپتیموس پرایمال (Optimus Primal) که رهبر ماکسیمال‌هاست و ران پرلمن (Ron Perlman) صداپیشگی او را بر عهده دارد. تریلر همچنین درگیری‌های عظیمی که شخصیت‌ها با آن مواجه می‌شوند را به تصویر می‌کشد و اپتیموس پرایمال نیز اشاره می‌کند که تهدید جدید بزرگتر از هر چیزی است که در گذشته یا آینده وجود دارد. در این فیلم همچنین پیتر کالن (Peter Cullen) نیز برای صدا پیشگی اپتیموس پرایم بازگشته است. این طور که به نظر می‌رسد فیلم Transformers: Rise of the Beasts با آمدن اپتیموس پرایمال به زمین آغاز خواهد شد و سپس در ادامه درگیری‌های قهرمانان با او آغاز خواهد شد.

پرایم در برابر پرایمال

رهبر ماکسیمال‌ها یعنی اپتیموس پرایمال شبیه به یک گوریل مکانیکی عظیم است که شباهت زیادی به شخصیت معروف کینگ کونگ (King Kong) نیز دارد. او با تمام قدرت به صحنه وارد می‌شود و قطعا توانایی‌های زیادی دارد و قهرمانان قرار است در مبارزه با او به چالش‌های بزرگ بخورند. ماکسیمال‌ها گروهی از تبدیل‌شوندگان هستند که از نسل اتوبات‌ها بودند و به مبارزه برای خانه خود در برابر نیروهای شیطانی ادامه می‌دادند. تفاوت آن‌ها با قهرمانان داستان این است که ماکسیمال‌ها به جای وسیله نقلیه می‌توانند خود را به شکل یک حیوان تغییر بدهند. ملاقات بین اپتیموس پرایم و اپتیموس پرایمال احتمالا یکی از مهم‌ترین و هیجان‌انگیزترین بخش‌های فیلم خواهد بود و در ادامه انتظار می‌رود که این دو به متحدان قدرتمندی تبدیل شوند، طرح داستانی‌ای که مستقیما از سریال‌های تلویزیونی Transformers کلاسیک و Transformers: Beast Wars گرفته شده است.

طراحی اپتیموس پرایم در این تریلر با طراحی جدید او در فیلم Bumblebee مطابقت دارد و شاهد ظاهری از او هستیم که شباهت زیادی به ظاهرش در مجموعه کلاسیک Transformers در دهه ۸۰ میلادی دارد.

در ادامه تریلر با طراحی ارتقا یافته بامبلبی طرف هستیم، اگرچه او ستاره اصلی قسمت قبلی Transformers بود، اما به نظر می‌رسد که باز او شخصیت اصلی نیست و به همراه دیگر قهرمانان در کانون توجه قرار گرفته است. بعد از آن هم با نوح (Noah) و میراژ (Mirage) آشنا می‌شویم. نوح با بازی آنتونی راموس (Anthony Ramos) موقعیت همیشه مهم متحد انسان‌ها با اتوبات‌ها را خواهد گرفت. او که قرار است میراث سم ویتویکی (Sam Witwicky) را دامه دهد، در یک آشفتگی دیوانه‌وار در ماشینش که با آرم اتوبات مزین شده و بینندگان با آن آشنا هستند، نشان داده می‌شود که سپس از دست پلیس فرار می‌کند. صداپیشگی ماشین و شریک او یعنی میراژ بر عهده پیت دیویدسون (Pete Davidson) است.

سپس تریلر به ما همتای ماکسیمالی بامبلبی را نشان می‌دهد، چیتور (Cheetor) که یک یوزپلنگ مکانیزه با سرعت دویدن بالاست. تعامل بین این دو ربات زرد برای طرفداران هیجان‌انگیز خواهد بود زیرا هر دوی آن‌ها نقش برادر کوچکتر را در جناح خود دارد و هر دو سریع، با اعتماد به نفس و زرد و جوان هستند. در ادامه با دیگر شخصیت‌های پرتعداد Transformers: Rise of the Beasts آشنا می‌شویم که احتمالا مهم‌ترینشان اسکورج (Scourge) است، رهبر ترورکان‌های مرموز که پیتر دینکلیج (Peter Dinklage)، بازیگر نقش تیریون لنیستر در سریال Game of Thrones صداپیشگی او را بر عهده دارد.

فیلم Transformers: Rise of the Beasts برای اکران در تاریخ ۹ ژوئن ۲۰۲۳ (۱۹ خرداد ۱۴۰۲) برنامه‌ریزی شده است. همانطور که گفته شد، استیون کیپل جونیور وظیفه کارگردانی آن را بر عهده داشته است. همچنین جوبی هارولد (Joby Harold)، نویسنده فیلم‌های King Arthur: Legend of the Sword، Army of the Dead، The Flash و سریال‌های Obi-Wan Kenobi و Godzilla an the Titans به همراه دامل متایر (Damell Metayer)، جاش پیترز (Josh Peters)، اریک هوبر (Erich Hoeber) و جان هوبر (Jon Hoeber) فیلمنامه این اثر را به نگارش درآورده‌اند. آنتونی راموس در نقش نوح، دامینیک فیشبک (Dominque Fishback) در نقش النا (Elena)، توبی نویگ (Tobe Nwigwe) در نقش ریک (Reek) و لونا لورن ولز (Luna Lauren Velez) از جمله بازیگرانی‌اند که در این فیلم به ایفای نقش پرداخته‌اند.

4.3 3 آراء
امتیاز مطلب

guest

2 دیدگاه
جدیدترین
قدیمی‌ترین بیشترین رای
Inline Feedbacks
View all comments
بالا