قسمت چهارم Toy Story چه زمانی روی دیزنی پلاس قرار می‌گیرد؟

خود را برای تماشای بی‌‌دردسر این انیمیشن آماده کنید

قسمت چهارم Toy Story

شرکت دیزنی بدون هیچ گونه تبلیغ یا سر و صدایی، تاریخ قرارگیری قسمت چهارم Toy Story روی پلتفرم استریم دیزنی پلاس را اعلام کرد.

پس از مدت‌ها انتظار دیزنی پلاس از اواسط نوامبر سال گذشته‌ی میلادی در دسترس علاقه‌مندان قرار گرفت. این سرویس استریم از همان ابتدای کار لیست بلند بالایی از فیلم‌ها و سریال‌های مختلف را شامل می‌شد که برای مثال می‌توان به بلاک‌باسترهایی از جمله Avengers: Endgame و Captain Marvel اشاره کرد. دیزنی که به‌طور کامل از رقابت موجود میان سرویس‌های استریم باخبر بود، از همان ابتدا تمام تلاش خود را به‌ کار گرفت تا جدیدترین محصولات خود را با گذشت مدتی از پایان اکران روی دیزنی پلاس قرار دهد.

اوایل ماه جاری میلادی شاهد اضافه شدن نسخه‌ی لایو اکشن Aladdin، ساخته‌ی گای ریچی (Guy Ritchie) بودیم و دیگر بازسازی دیزنی، یعنی The Lion King هم از تاریخ ۸ بهمن (مصادف با ۲۸ ژانویه) از طریق دیزنی پلاس قابل تماشا خواهد بود. این پایان کار نیست و اوایل ماه آینده‌ی میلادی Toy Story 4 هم روی این پلتفرم استریم قرار می‌گیرد. اگرچه این انیمیشن سینمایی بازخوردهای مثبتی را از  طرفداران و منتقدان دریافت کرد و در زمینه‌ی مالی هم عملکرد بسیار خوبی داشت اما دیزنی بدون هیچ گونه سر و صدایی تاریخ انتشار قسمت چهارم Toy Story را مشخص کرد.

تا به این لحظه توییت یا تریلری در این باره منتشر نشده است و تنها راه پی بردن به تاریخ قرارگیری قسمت چهارم Toy Story روی دیزنی پلاس رفتن به وب‌سایت رسمی این پلتفرم استریم است. اگر به وب‌سایت مراجعه کرده و سپس وارد اکانت کاربری خود شوید، تبلیغ مربوط به تاریخ اضافه شدن این انیمیشن سینمایی را مشاهده خواهید کرد. با توجه به آن تبلیغ، جدیدترین اثر ساخته شده بر اساس فرنچایز داستان اسباب بازی از تاریخ ۱۶ بهمن (مصادف با ۵ فوریه) در دسترس دارندگان اشتراک سرویس دیزنی پلاس قرار می‌گیرد.

داستان Toy Story 4 چند سال پس از قسمت قبل اتفاق می‌افتد؛ بانی هنگامی که در کودکستان حضور دارد، یک اسباب بازی جدید با نام فورکی می‌سازد. این اسباب بازی که در واقع یک چنگال است، پس از زنده شدن با بحران وجودی روبرو شده و ماهیت خود را زیر سوال می‌برد. در چنین شرایطی، وودی سعی می‌کند تا به فورکی یاد دهد که چطور یک اسباب بازی باشد.

Forky Asks a Question، یکی از محصولاتی بود که از همان ابتدای کار روی دیزنی پلاس قرار داشت. داستان این سریال مربوط به وقایع بعد از قسمت چهارم می‌شود و روی شخصیت فورکی تمرکز دارد. این اسباب بازی در هر قسمت سوال مختلفی را پیرامون زندگی مطرح می‌کند. برای مثال، یک قسمت روی معنای عشق و قسمت دیگر روی ماهیت هنر تمرکز دارد. طبق صحبت‌های مارک نیلسن (Mark Nielsen)، تهیه‌‌کننده‌ی Toy Story 4، احتمال ساخت سریال‌ها و فیلم‌های کوتاه این چنینی که به‌طور اختصاصی که روی یکی از شخصیت‌های این فرنچایز تمرکز داشته باشد، بالا است.

0 0 آراء
امتیاز مطلب

guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا