برگزیده
📣 پخش زنده مسابقات زولا هر روز ساعت 17 از آپارات
1%
  • 0/10

تریلر بازی Total War: Rome Remastered تفاوت‌های آن با نسخه اصلی را نشان می‌دهد

جنگ تمام عیار با کیفیت بهتر

تریلر بازی Total War: Rome Remastered تفاوت‌های آن با نسخه اصلی را نشان می‌دهد ۰ ۰۴ اردیبهشت ۱۴۰۰ اخبار بازی کپی لینک

در تریلر بازی Total War: Rome Remastered می‌توانید تفاوت‌های آن را با عنوان اصلی تماشا کنید که شامل برخی بهبودهای گرافیکی است.

سری بازی‌های Total War یکی از بهترین و قدیمی‌ترین عناوین سبک استراتژیک محسوب می‌شوند که در سال ۲۰۰۴ اولین عنوان آن برای پلتفرم رایانه شخصی عرضه شد. با این حال، جالب است بدانید که عناوین این سری تا به امروز نیز ادامه داشته و در مجموع، ۱۴ بازی با عنوان Total War عرضه شده است که همگی توسط شرکت سگا (Sega) ساخته شده‌اند.

داستان این بازی‌ها معمولا در دوران قدیم و هنگام جنگ بین امپراتوری‌های مختلف مانند روم و یونان باستان جریان دارد که در آن شما کنترل دسته‌ای از ارتش یک امپراتوری را در دست گرفته و برای فتح یا دفاع از یک قلعه تلاش کنید. به هر حال شاید این سبک تا حدودی تکراری به نظر برسد، اما نکته قابل توجه اینجاست که سازندگان سری به دلیل استقبال کاربران تصمیم گرفته‌اند تا نسخه ریمستر یکی از اولین اولین عناوین آن، یعنی Total War: Rome را در دست ساخت قرار دهند.

در تریلر جدید منتشر شده از بازی Total War: Rome علاوه بر برخی ویژگی‌های گرافیکی و تغییرات ایجاد شده در طراحی کلی، اطلاعاتی آموزشی درباره نحوه کنترل در بازی داده شده است. به هر حال شاید افراد بسیاری امروزه عناوین مختلف سری Total War را تجربه کرده باشند، اما مکانیزم بازی در طی سال‌ها تغییر کرده و قاعدتا عنوانی که از سال ۲۰۰۴ ریمستر می‌شود، تفاوت‌های بسیاری را دارد؛ چراکه این عنوان بازسازی نیست و کنترل‌ها درست به مانند آنچه که قدیم بودند حفظ شده است. همچنین اگر به کلی با بازی‌های Total War آشنایی ندارید، این توضیحات کلی برای شما پراستفاده خواهند بود.

بازی Total War: Rome Remastred در تاریخ 9 اردیبهشت (29 آوریل) به صورت انحصاری برای کاربران پلتفرم رایانه عرضه می‌شود.
نظرات

دیدگاه خود را اشتراک گذارید
اشتراک
به من اطلاع بده
guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments