آیا فیلم Top Gun 3 با بازی تام کروز ساخته خواهد شد؟

تهیه‌کننده فیلم Top Gun: Maverick پاسخ می‌دهد

Top Gun 3

موفقیت فیلم تحسین‌شده Top Gun: Maverick بسیاری را به این فکر انداخته که آیا روزی فیلم Top Gun 3 نیز توسط تام کروز (Tom Cruise) ساخته خواهد شد یا خیر. اکنون به‌روزرسانی جدیدی از یکی از تهیه‌کنندگان Top Gun: Maverick تا حدودی این موضوع را روشن کرده است.

تام کروز پس از چندین دهه انتظار طرفداران، بازگشت پیروزمندانه‌ای به آسمان در فیلم Top Gun: Maverick داشت. تقاضا برای این دنباله به حدی زیادی بود که توانست رکورد باکس آفیس فیلم Spider-Man: No Way Home را نیز بکشند و به دومین اکران بزرگ آخر هفته در دوران همه‌گیری ویروس کووید-۱۹ تبدیل شود.

با تبدیل شدن فیلم Top Gun: Maverick به یکی از پرفروش‌ترین فیلم‌های سال ۲۰۲۲، صحبت‌هایی در بین بینندگان در مورد فیلم Top Gun 3 به طور آنلاین مطرح شد که اکنون از یکی از تهیه‌کنندگان این اثر، راجع به آن سوال شده است.

تهیه‌کننده فیلم Top Gun: Maverick راجع به احتمال ساخت Top Gun 3 صحبت می‌کند

جری بروکهایمر (Jerry Bruckheimer)، تهیه‌کننده فیلم Top Gun: Maverick در مصاحبه با رسانه ورایتی (Variety) راجع به شانس ساخت فیلم Top Gun 3 و همچنین این که اگر چنین اثری تولید شود، تام کروز نیز برای ایفای نقش در آن بازمی‌گردد یا خیر، صحبت کرد.

هنگامی که خبرنگار ورایتی از جری بروکهایمر پرسید که آیا قسمت سوم مجموعه Top Gun اتفاق می‌افتد یا خیر، این تهیه‌کننده پاسخ داد که خواهیم دید:

خبرنگار ورایتی: پس چه زمانی دنباله این دنباله فیلمبرداری می‌شه؟

جری بروکهایمر: تو به من بگو...

خبرنگار ورایتی: بله، شما یک ایده دارین. این کار شماست. آیا این اتفاق می‌افته؟

جری بروکهایمر: خواهیم دید. خدا رو چه دیدی؟

هنگامی که خبرنگار از جری بروکهایمر پرسید که آیا قبلا تام کروز درباره ایده‌های فیلم Top Gun 3 صحبت کرده است، تهیه‌کننده فیلم Bad Boys اعتراف کرد که از زمانی که این بازیگر مشغول فیلمبرداری قسمت جدید مجموعه Mission Impossible شده، هنوز با او صحبت نکرده است:

خبرنگار ورایتی: شما می‌خواید این اتفاق بیفته. آیا با تام کروز درباره‌هایی که برای تحقق اون دارید، صحبت کردید؟

جری بروکهایمر: نه هنوز. اون در میانه فیلمبرداری Mission Impossible هستش. اون بدلکاری‌های بسیار سختی داره که انجامشون میده، بنابراین وقت اون نیست که توجهش رو از چیزهایی که براش مهم هستن، دور کنه.

در یکی دیگر اخبار مرتبط با فیلم Top Gun، مایلز تلر (Miles Teller) بازیگر Top Gun: Maverick نیز نظرات خود را مورد امکان ساخت این اثر به اشتراک گذاشته است.

مایلز تلر در صحبت با انترتینمنت تونایت (Entertainment Tonight) به این نکته اشاره کرد که او در انجام صحبت‌ها با تام کروز بوده است، اما همه بستگی به این بازیگر بستگی دارد که این فیلم تبدیل به یک سه‌گانه شود. او گفت:

این عالی میشه، اما همه چیز به تی سی (تام کروز) بستگی داره. همه چیز به تام بستگی داره. من با اون صحبت‌هایی در مورد اون داشتم. خواهیم دید.

در حالی که وضعیت ساخت فیلم Top Gun 3 در حال حاضر نامشخص است، مایلز تلر اعتراف کرد که در حین فیلمبرداری آن دنباله، دوستی خاصی با تام کروز شکل داده است. او در این رابطه گفت:

برای این که اون Top Gun رو با من و بسیاری از این بازیگران جوان دیگر به اشتراگ بگذاره، بسیار هیجان‌انگیز بود و هنوز هم ادامه داره.

آیا نهایتا فیلم Top Gun 3 تولید خواهد شد؟

نظرات جری بروکهامیر، تهیه‌کننده فیلم Top Gun: Maverick نشان می‌دهد که هنوز برنامه مشخصی برای ساخت Top Gun 3 وجود ندارد.

جدای از یک موفقیت بزرگ در باکس آفیس، نقدهای مثبت منتقدان و واکنش‌های طرفداران شانس ساخت قسمت سوم این مجموعه را تقویت کرده است. با این حال، اظهارات جری بروکهایمر و مایلز تلر به یک چیز اشاره می‌کنند: این به تام کروز بستگی دارد که بخواد داستان ماوریک ادامه پیدا کند.

این تجعب‌آور نیست زیرا همه چیز در ساخت فیلم Top Gun: Maverick نیز در جایگاه اول به تام کروز خلاصه می‌شود. جوزف کوشینسکی (Joseph Kosinski)، کارگردان این دنباله، اعتراف می‌کند که در ابتدا تام کروز هیچ علاقه‌ای به بازگشت به ماوریک نداشت، اما او توانست این بازیگر را از طریق یک داستان عالی برای ایفای نقش متقاعد کند.

همان طور که گفته شد، فیلم Top Gun 3 در صورتی اتفاق می‌افتد که داستان به اندازه کافی جذاب باشد تا تام کروز برای ایفای نقش در آن بازگردد. این دنباله قبلا پایان رضایت‌بخشی را برای ماوریک به ارمغان آورد، اما فیلم همچنین ثابت کرد که او همیشه قبل از هر چیزی یک خلبان جنگنده خواهد بود. در مجموع امیدواریم که داستان‌های بیشتری از ماجراجویی‌های تاپ گان روایت بشوند.

فیلم Top Gun: Maverick به کارگردانی جوزف کوشینسکی، کارگردان آثاری چون Tron: Legacy، Oblivion و Spiderhead در طول اکران خود بیش از ۱.۴۸۹ میلیارد دلار در باکس آفیس فروش داشت. به جز تام کروز که نقش کاپیتان پیت «ماوریک» میچل (Captain Pete “Maverick” Mitchell) را ایفا کرده بود، بازیگران دیگری از جمله مایلز تلر، جنیفر کانلی (Jennifer Connelly)، جان هم (Jon Hamm)، گلن پاول (Glen Powell)، لوئیس پولمن (Lewis Pullman)، اد هریس (Ed Harris) و وال کیلمر (Val Kilmer) نیز در این اثر به ایفای نقش پرداخته‌اند

0 0 آراء
امتیاز مطلب

guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا