ریمستر Tony Hawk’s Pro Skater 1+2 خرید درون برنامه‌ای ندارد

یک ریمستر وفادار به نسخه‌های اصلی

ریمستر Tony Hawk’s Pro Skater 1+2 خرید درون برنامه‌ای ندارد مهسا سپاهی ۰ ۲۹ اردیبهشت ۱۳۹۹ اخبار بازی
ریمستر Tony Hawk’s Pro Skater 1+2

استودیوی ویکریوس ویژنز (Vicarious Visions) تایید کرده ریمستر بازی Tony Hawk’s Pro Skater 1+2 در زمان انتشار فاقد بخش مایکروترنزکشن خواهد بود.

بازی Tony Hawk’s Pro Skater قدمت زیادی دارد و اولین انتشار آن به سال ۱۹۹۹ میلادی برمی‌گردد. این عنوان با محتوای ورزش اسکیت‌برد توسط استودیو نِوِر سافت (Neversoft) ساخته شده و اولین بار شرکت اکیتویژن (Activision) آن‌ را برای کنسول پلی‌استیشن عرضه کرده است. تاکنون نسخه‌های زیادی از این بازی منتشر شده که یکی از شناخته ‌شده‌ترین ورژن‌های آن یعنی Tony Hawk’s Pro Skater 5، در سال ۲۰۱۵ برای پلی‌استیشن 4، پلی‌استیشن 3، ایکس‌باکس وان و ایکس‌باکس 360، توسط اکتیویژن عرضه شده است.

اخیرا جن اونیل، رئیس استودیو سازنده‌ی ریمستر Tony Hawk’s Pro Skater 1+2، در یک مصاحبه از برخی جزئیات این بازی خبر داده و می‌گوید این عنوان ورزشی در زمان عرضه‌اش بخش مایکروترنزکشن یا همان خرید درون برنامه‌ای را ندارد.

تمام آن چیزی که در زمان عرضه‌ی بازی می‌بینید، در بخش گیم‌پلی قابل دسترسی خواهد بود. ما برنامه‌ای برای کسب درآمد از محتوای درون بازی نداریم.

اونیل در این مصاحبه می‌گوید تمامی کاربران یک پکیج کامل دریافت می‌کنند. او همچنین گفته توسعه‌دهندگان ممکن است برای کسانی که علاقه‌مند به دریافت محتوای بیشتری از ریمستر Tony Hawk’s Pro Skater 1+2 هستند، این ویژگی را به بازی اضافه کنند. از طرفی دیگر، یکی از نماینده‌های اکتیویژن تایید کرده این ریمستر شامل برخی از اسکیت‌بازهای قدیمی فرنچایز Tony Hawk’s Pro Skater خواهد بود و قرار است آن‌ها با سن فعلی‌شان در این بازی حضور داشته باشند.

آن‌طور که پیداست، شرکت اکتیویژن قصد دارد یک ریمستر وفادار به نسخه‌ی اصلی را به طرفداران خود ارائه دهد. خبر خوب دیگر آن است که تاریخ انتشار این عنوان ورزشی مشخص شده و علاقه‌مندان به ورزش اسکیت‌برد می‌توانند از ۱۴ شهریور ۱۳۹۹ (مصادف با ۴ سپتامبر سال جاری میلادی)، ریمستر Tony Hawk’s Pro Skater 1+2 را برای پلی‌استیشن 4، ایکس‌باکس وان و رایانه‌های شخصی دریافت کنند.

0 0 آراء
امتیاز مطلب

guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا