ریمستر Tony Hawk’s Pro Skater 1+2 به طور رسمی رونمایی شد

تجدید دیدار با بهترین بازی اسکیت سواری

ریمستر Tony Hawk’s Pro Skater 1+2 به طور رسمی رونمایی شد سید مجتبی محمودی ۰ ۲۳ اردیبهشت ۱۳۹۹ تریلر بازی

شرکت اکتیویژن دیشب به طور رسمی، از ریمستر دو قسمت اول سری تونی هاک پرو اسکیتر با نام Tony Hawk’s Pro Skater 1+2 رونمایی کرد.

چند ماه اخیر شایعاتی مبنی بر ساخت یک ریمستر از سری Tony Hawk’s Pro Skater منتشر شده بود، اما دیروز بود که رویای طرفداران تحقق یافت. وقتی که «تونی هاوک» یکی از مشهور اسکیت‌بازان تاریخ، در اکانت خود در شبکه‌های اجتماعی مختلف از ساخت ریمستر قسمت اول و دوم خبر داد و در نهایت هم شرکت اکتیویژن به فاصله‌ی چند ساعت، به طور رسمی از ریمستر Tony Hawk’s Pro Skater 1+2 رونمایی کرد.

این ریمستر شامل قسمت‌های اول و دوم سری می‌شود و مسئولیت تولید آن به عهده‌ی استودیوی Vicarious Visions است که بیشتر به دلیل ریمستر تریلوژی Crash Bandicoot شناخته می‌شود؛ ریمستری که به موفقیت‌های زیادی دست یافت. همین قضیه باعث می‌شود تا به این ریمستر تازه رونمایی شده امید زیادی داشته باشیم.

گیم‌پلی ریمستر همان تجربه‌ای را ارائه خواهد داد که در نسخه‌های اصلی دیده‌ایم، اما بازی از لحاظ بصری به طور کامل بازسازی شده است، به طوری که هیچ فرقی با عناوین امروزی نسل هشتم نخواهد داشت. شاید تریلر رونمایی بازی در بالا دید بهتری در این باره به شما بدهد.

تمام اسکیت‌بازهای نسخه‌های اصلی از جمله خود تونی هاک در این ریمستر حضور خواهند داشت و مراحل، حرکات و حتی قطعه‌های موسیقی نسخه‌های کلاسیک به قوت خود باقی هستند. یکی از محتواهای جدید ریمستر بخش چندنفره‌ی آنلاین است تا بدین ترتیب بتوانید با دیگران از راه دور به رقابت بپردازید. بخش قدیمی Create-A-Park هم قرار است به صورت آنلاین پشتیبانی شود. اکتیویژن اعلام کرد که در آینده اهداف و چالش‌های جدیدی را به بازی اضافه خواهد کرد.

ریمستر Tony Hawk’s Pro Skater 1+2 در تاریخ ۱۴ شهریور برای پلی‌استیشن 4، ایکس‌باکس وان و رایانه‌های شخصی منتشر خواهد شد. نسخه‌ی PC بازی هنگام انتشار در انحصار استور اپیک گیمز خواهد بود.

0 0 آراء
امتیاز مطلب

guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا