تام هندرسون از زمان انتشار احتمالی نسخه آلفای Battlefield جدید می‌گوید!

چقدر تا تجربه Battlefield جدید فاصله داریم؟

زمان انتشار احتمالی آلفا Battlefield

اخبار و شایعات پیرامون نسخه بعدی سری بازی Battlefield پایان نداشته و منابع معتبر این مرتبه اخباری تازه درباره بخش آلفای این بازی برای ما دارند.

شرکت EA پیش‌تر رونمایی از نسخه جدید بازی Battlefield در ماه ژوئن سال جاری میلادی و همچنین عرضه آن برای پلی استیشن ۴ و ایکس باکس وان را تایید کرده است. درهمین حین تریلری که به گفته بسیاری برای نمایش داخلی شرکت و تیم توسعه دهنده بوده به‌دست افشاگران و درنتیجه به‌دست عموم کاربران فضای مجازی رسیده است. درحالی که کاربران هنوز پرسش‌های زیادی از EA و البته استودیو DICE داشته، ولی بسیاری معتقدند که ما شاهد رونمایی از این بازی در مراسم EA Play Live خواهیم بود. به‌گفته تام هندرسون (Tom Henderson) بخش آلفای این بازی در این مراسم معرفی خواهد شد.

تام هندرسون روزهای اخیر اطلاعات زیادی درباره نسخه بعدی بازی Battlefield و بخش آلفای آن در اختیار ما قرار داده و به گفته او این بازی بخش در ماه جولای (برابر با ۱۰ تیر ماه الی ۹ مرداد ماه) منتشر خواهد شد. به‌گفته هندرسون آن‌ها در پایان برنامه خود بخش آلفا را ازنو با عبارات «اوه، بخش آلفای بازی Battlefield از همین حالا دردسترس است.» معرفی خواهند کرد که EA در اینگونه معرفی‌ها و انتشارات ناگهانی بسیار معروف بوده که البته باعث جذب مخاطب می‌شود.

نسخه بعدی سری بازی Battlefield طبق اخبار انتشار یافته در تعطیلات کریسمس سال جاری میلادی برای پلی استیشن ۴، پلی استیشن ۵، ایکس باکس وان، ایکس باکس سری ایکس/سری اس و رایانه‌های شخصی منتشر خواهد. اینگونه به‌نظر می‌رسد که بازی Battlefield برای سیستم‌های عامل‌های گوشی‌های موبایل نیز دردست توسعه بوده و در سال ۲۰۲۲ منتشر خواهد شد. لازم به‌ذکر است که مراسم EA Play Live در تاریخ ۲۲ جولای، برابر با ۳۱ تیرماه سال جاری برگزار خواهد شد.

اگر این اخبار صحت داشته باشند، فاصله چندان زیادی با انتشار بخش آلفا و اولین دسترسی به نسخه بعدی سری Battlefield نداریم. بااین حال سوالات بی پاسخ زیادی درباره این بازی وجود داشته و باید منتظر رونمایی رسمی و انتشار اطلاعات توسط EA باشیم. شما چه انتظاراتی از این بازی دارید؟ فکر می‌کنید استودیو DICE چه ویژگی‌های انقلابی به این بازی اضافه می‌کند؟ منتظر نظرات شما هستیم.

0 0 آراء
امتیاز مطلب

guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا