شایعه: منتظر عنوانی جدید از سری Twisted Metal، انحصاری محبوب پلی‌استیشن در آینده نه‌چندان دور باشید!

Sweet Tooth در کمین نشسته است

شایعات عنوان جدید Twisted Metal

اگر از طرفداران پلی استیشن عناوین محبوب آن‌ها را بپرسید بدون شک از عنوان Twisted Metal نام خواهند برد. امروز روز خوبی برای طرفداران پلی استیشن و سری Twisted Metal خواهد بود.

اخبار اخیر دنیای بازی‌های ویدیویی نوید توسعه پروژه‌ای تازه از یکی از قدیمی‌ترین عناوین پلی استیشن یعنی Twisted Metal را می‌دهند که احتمالا تا سال ۲۰۲۳ باید منتظر آن بمانیم. گرچه درحال حاضر اطلاعات بسیار کم هستند، یکی از فعالان معتبر این عرصه اخباری برای ما فراهم آورده که می‌توان توسعه و انتشار عنوان جدید از این سری را قطعی دانست. این نکته را نیز باید گوش‌زد کرد که ما نمی‌دانیم این عنوان در قالب یک بازی ویدیویی خواهد بود یا باید منتظر ارتباط آن با سریال تلویزیونی پیش‌رو درباره این فرنچایز محبوب باشیم. این موضوع تابدین لحظه مشخص نیست.

عکس منتشر شده توسط تام هندرسون از Twisted Metal
عکس منتشر شده توسط تام هندرسون از Twisted Metal

به گفته تام هندرسون (Tom Henderson) که اخبار او بسیار دقیق بوده و تقریبا همیشه به حقیقت می‌پیوندند، عنوانی جدید از سری Twisted Metal دردست توسعه بوده و باید شاهد بازگشت آن باشیم. هندرسون طی روز گذشته در صفحه توییتر خود عکسی از شخصیت Sweet Tooth که می‌توان او را اصلی‌ترین نماد سری Twisted Metal دانست به‌همراه تاریخ ۲۰۲۳ منتشر کرد. هندرسون اطلاعات بیشتری همراه این عکس را با ما به‌اشتراک نگذاشت، ولی پرسش‌ها و پاسخ‌های بسیاری درباره توسعه، انتشار و احتمالات مرتبط با این سری طی مدت زمانی کوتاه شکل گرفت. آخرین عنوان این سری طی سال ۲۰۱۲ برای کنسول نسل هفتمی پلی استیشن ۳ منتشر شده است.

برخی نیز معتقدند که اشاره هندرسون به بازی ویدیویی مرتبط با این سری نبوده و در حقیقت نگاه او به سریال تلویزیونی Twisted Metal است. استودیو پلی استیشن پیش‌تر در سال ۲۰۲۱ از توسعه سریالی مرتبط با این سری به نوشته نویسندگان فیلم Deadpool خبر داد. با در نظر گرفتن این حقیقت که سریال هنوز در مراحل ابتدایی توسعه بوده، انتشار آن در سال ۲۰۲۳ بسیار محتمل است.

گرچه اینگونه به‌نظر می‌رسد که فاصله ما با عنوانی تازه از سری Twisted Metal بسیار کم است، باید اخبار منتشر شده را به چشم شایعه نگریست و تا زمان معرفی رسمی توسط توسعه دهندگان به اخبار اعتماد نکرد. گرچه هندرسون به‌طور کلی سابقه‌ای بسیار خوب در امر افشا کردن اخبار دارد، مهم‌ترین و دقیق‌ترین اخبار او درباره بازی‌های Call of Duty و Battlefield هستند. بااین حال می‌توان دیدی مثبت به اخبار گفته شده توسط او درباره سری Twisted Metal داشت. شما چه فکری می‌کنید؟ باید منتظر بازی جدید از این سری باشیم یا نگاه هندرسون به سریال تلویزیونی Twisted Metal است؟

0 0 آراء
امتیاز مطلب

guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا