برگزیده
📣 پخش زنده مسابقات زولا هر روز ساعت 17 از آپارات
1%
  • 0/10

بدلکاری و موتور سواری تام کروز در Mission: Impossible 7، کاور مجله‌ها شد

جولان با موتور، در یک مامورت غیر ممکن دیگر

بدلکاری و موتور سواری تام کروز در Mission: Impossible 7، کاور مجله‌ها شد ۰ ۱۹ اردیبهشت ۱۴۰۰ اخبار سینما کپی لینک
موتور سواری تام کروز

اخیرا تصویری از بدلکاری و موتور سواری تام کروز (Tom Cruise) حین فیلم برداری فیلم (Mission: Impossible 7) کاور مجله‌های تبلیغاتی شد. کاراکتر ایتن هانت (Ethan Hunt) در فرنچایز Mission: Impossible که توسط تام کروز ایفای نقش می‌شود،  با توجه به عنوان این فرنچایز جاسوسی، در خطرناک‌ترین مامورت‌های دنیا کارهای اعجاب انگیزی انجام می‌دهد که مخاطبین را شیفته خود می‌کند.

نکته جالب فرنچایز این است که بسیاری از حرکات ریسک پذیر و خطرناک در این سری فیلم‌ها بدون کمک بدلکاران و توسط خود تام کروز انجام می‌شود که این امر جذابیت سری فیلم‌های مامورت غیر ممکن را دوچندان کرده است.

اکنون پس از تجربه ترسناکی که از بلندترین ساختمان جهان در فیلم Mission: Impossible – Ghost Protocol داشتیم و دلهره‌ای که از چسبیدن به لبه یک هواپیما در فیلم  Mission: Impossible – Rogue Nation حس کردیم و در نهایت از هلیکوپتر‌ها در فیلم  Mission: Impossible – Fallout آویزان شدیم، با یک مامورت جدید در فیلم Mission: Impossible 7 روبه‌رو خواهیم شد که به طور حتم خطرهای بسیار بیشتری در راه است.

کاور مجله امپایر که در ماه می منتشر شده است، تام کروز را حین بدلکاری در لباس موتورسواری مخصوص برای فیلم Mission: Impossible 7  نشان می‌دهد. در این تصویر ایتان هانت ( تام کروز) هنگامی که لباس‌هایی سرتا پا مشکی به تن کرده و حتی یک چتر نجات هم همراه خود دارد، حین دویدن روی موتور سیکلت جذاب خود می‌پرد؛ اینگونه به نظر می‌رسد که گویی هانت قادر است با موتور سیکلت خود پرواز کرده و مامورتش را به پایان برساند.

موتور سواری تام کروز

این صحنه، تنها اتفاق اکشن هانت به همراه موتور سیکلت نخواهد بود و با توجه به تصاویر دیگری که از پشت صحنه فیلم منتشر شده است، در این اثر شاهد شیرین‌کاری‌های بسیاری از ایتن هانت با موتور سیکلت خواهیم بود. بر اساس این تصاویر هانت از یک موتو ر سریع و منحصر به فرد برای فرار و عبور از مناطقی که خارج از شهر هستند استفاده می‌کند.

به نظر می‌رسد صحنه‌ای که در این کاور به تصویر کشیده شده است نقطه اوج فیلم Impossible 7 بوده و در این اثر شاهد موتور سواری تام کروز در موقعیت‌هایی خطرناک و ناممکن هستیم. پیش از این نیز موتور سواری تام کروزرا در قسمت‌های دوم، پنجم و ششم فرنچایز نیز دیده بودیم، اما این بار به نظر می‌رسد که کریستوفر مک کواری (Christopher McQuarrie) کارگردان فرنچایز نواقص قسمت‌های پیشین را رفع کرده و اثری منحصر به فرد و تکمیل را ارائه می‌کند.

برنامه اولیه مک کواری اینگونه بود که فیلم Mission: Impossible 7 در تاریخ ۲۳ جولای ۲۰۲۱  در سینماها اکران شده و باری دیگر شاهد محقق شدن یک مامورت ناممکن روی پرده بزرگ باشیم؛ با این حال متاسفانه به علت همه‌گیری ویروس کرونا اکران این اثر دوبار به تعویق افتاد و طبق آخرین اعلام رسمی قسمت هفتم Mission: Impossible در ماه می سال ۲۰۲۲ یک سال پس از تاریخ اعلام شده پیشین خود برای طرفداران اکران خواهد شد.
نظرات

دیدگاه خود را اشتراک گذارید
اشتراک
به من اطلاع بده
guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments