فصل سوم سریال Titans توسط شبکه‌ی DC Universe رسما تایید شد

آغاز پخش در پاییز سال ۲۰۲۰ میلادی!

سریال Titans

با اعلام شبکه DC Universe، فصل سوم سریال Titans رسما تمدید شد.

سریال Titans یکی از محبوب‌ترین سریال‌های کامیک بوکی دی سی است که از سال ۲۰۱۸ رسما آغاز به پخش شد. فصل اول سریال در طی ۱۱ قسمت جمع بندی شد و فصل دوم سریال که هم‌اکنون درحال پخش است در قالب ۱۲ قسمت به پایان خواهد رسید. تا به حال 10 قسمت از فصل دوم سریال به روی آنتن رفته و تنها ۲ قسمت پایانی باقی مانده است.

حالا مطابق اعلام شبکه DC Universe فصل سوم سریال Titans پاییز سال ۲۰۲۰ میلادی بر روی آنتن خواهد رفت. تایتان‌ها، داستان ابرقهرمانان جوانی را روایت می‌کند که باید به مقابله بر علیه ضدقهرمان‌هایی مثل Deathstroke بپردازند.

سریال Titans با بازی، برنتون توایتز در نقش دیک گریسون (رابین)، آنا دیوپ در نقش کوریلند (استارفایر)، تیگن کرافت در نقش ریچل روث (ریون)، رایان پاتر در نقش گر لوگان (بیست بوی)، آلن ریچسون در نقش هنک هال (هوک)، مینکا کلی در نقش دان گرینجر (داو)، کارن والترز در نقش جیسون تاد (رابین 2) و کانر لزلی در نقش دونا تروی (واندرگرل) با استقبال گسترده‌ای از سوی طرفداران و منتقدین رو به رو شد و در حال حاضر تایتان‌ها به عنوان یکی از محبوب‌ترین و بهترین سریال‌های کامیک‌بوکی حاضر شناخته می‌شوند.

هنوز اطلاعات بیشتری درباره جزئیات فصل سوم سریال Titans مثل زمان دقیق پخش و یا تعداد قسمت‌ها و بازیگران حاضر منتشر نشده است و باید در آینده منتظر جزئیات بیشتری باشیم.

0 0 آراء
امتیاز مطلب

guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا