#مهسا_امینی

روند ساخت Titanfall 3 هنوز آغاز نشده است

در رویداد EA Play اطلاعات بیشتری از نسخه‌ی جدید Medal of Honor منتشر می‌شود

روند ساخت Titanfall 3 هنوز آغاز نشده است سورنا رضایی ۰ ۲۷ اردیبهشت ۱۳۹۹ اخبار بازی
روند ساخت Titanfall 3

وینس زامپلا موسس و مدیرعامل ریسپاون اینترتینمنت در بخشی از مصاحبه‌ی جدید خود به گمانه‌زنی‌ها پایان داد و گفت روند ساخت Titanfall 3 هنوز شروع نشده است.

ریسپاون اینترتینمنت خواسته یا ناخواسته باعث شده تا گمانه‌زنی‌ها درباره‌ی نسخه‌ی سوم تایتان‌فال طی سال‌های اخیر بیشتر و بیشتر شود. برای مثال، وینس زامپلا (Vince Zampella) موسس و مدیرعامل استودیو سال گذشته‌ی میلادی از طریق یک توییت گفت نه تنها در حال اعمال تغییر در Apex Legends هستند، بلکه روی محتوای بیشتری بر اساس تایتان‌فال کار کنند. او همچنین فاش کرد عاشق تزریق ایده‌های جدید به تایتان‌فال و بررسی نتیجه‌ی آن است. مدتی پس از انتشار توییت‌ها، الکترونیک آرتز در جریان یکی از کنفرانس‌های مالی خود گفت یک بازی عالی از این فرنچایز در آینده‌ی نزدیک منتشر می‌شود.

وینس زامپلا چندی پیش مصاحبه‌ای را با وب سایت IGN انجام داد. همان‌طور که انتظار می‌رفت، در بخشی از گفتگو بحث به سمت تایتان‌فال و آینده‌ی آن کشیده شد. زامپلا در این بخش به گمانه‌زنی‌ها خاتمه داد و صریحا گفت روند ساخت Titanfall 3 هنوز آغاز نشده است. خبرنگار سپس پرسید آیا این فرنچایز به پایان خود رسیده است یا خیر. او هم در پاسخ گفت فعلا محصولی در دست تولید قرار ندارد اما ساخت چنین عنوانی همیشه یکی از گزینه‌های آن‌ها است. طبق صحبت‌هایی که در ادامه انجام شد، تمایل زیادی در میان اعضای استودیو برای بازگشت به این فرنچایز وجود داشته و حتی خود زامپلا هم امیدوار است اتفاق مورد بحث در آینده رخ دهد.

موسس ریسپاون در بخش دیگری از گفتگو به صحبت درباره‌ی Apex Legends و Star Wars Jedi: Fallen Order پرداخت و توضیحاتی کوتاهی را درباره‌ی موفقیت‌های آنان ارائه داد. وینس زامپلا همچنین گمانه‌زنی‌ها درباره‌ی Fallen Order را تایید کرد و گفت این محصول بخشی از یک فرنچایز تازه است. او به جدیدترین نسخه از سری محبوب مدال آو آنر هم اشاره کرد که تحت عنوان Medal of Honor: Above and Beyond برای هدست‌های واقعیت مجازی ساخته می‌شود. طبق گفته‌های زامپلا، این بازی در تاریخ نامشخصی از سال جاری میلادی روانه‌ی بازارها خواهد شد. او همچنین وعده داد در جریان رویداد EA Play اطلاعات بیشتری درباره‌ی Above and Beyond به اشتراک گذاشته می‌شود.

آخرین نسخه‌ی اصلی از فرنچایز تایتان‌فال با نام Titanfall 2 در سال ۲۰۱۶ میلادی برای برای سه پلتفرم پلی‌استیشن 4، ایکس‌باکس وان و رایانه‌های شخصی عرضه شد. این بازی در بدو انتشار به‌واسطه‌ی طراحی کم‌نقص بخش داستانی و همچنین حالت‌های چندنفره بازخوردهای مثبتی را از سوی مخاطبان و منتقدان دریافت کرد اما نتوانست در زمینه‌ی تجاری موفق عمل کند. دلیل این شکست را باید در زمان انتشاری جستجو کرد که الکترونیک آرتز برای آن انتخاب کرده بود. نسخه‌ی دوم تایتان‌فال در فاصله‌ی زمانی بین Battlefield 1 و Call of Duty: Infinite Warfare عرضه شده بود. شرکت ناشر پیش‌بینی کرده بود چنین پنجره‌ی انتشاری صدمه‌ای به فروش وارد نمی‌کند اما این اتفاق نهایتا رخ داد.

اسپین‌آف این فرنچایز تحت عنوان Apex Legends برای کاربران پلی‌استیشن 4، ایکس‌باکس وان و رایانه‌های شخصی در دسترس قرار دارد. این بازی در سبک بتل رویال ساخته شده و کاملا رایگان است.


guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا