#مهسا_امینی

بازگشت منطقه Tilted Towers در فصل هشتم بازی فورتنایت؟

اپیک گیمز مثل همیشه سورپرایز دارد

بازگشت نقشه چپتر اول فورتنایت

بازگشت نقشه قدیمی بازی فورتنایت مدت‌هاست که یکی از اصلی‌ترین خواسته‌های کاربران است. بااینکه چنین اتفاقی دور از انتظار است، ولی اپیک گیمز سورپرایز ویژه‌ای برای شما دارد.

چپتر دوم بازی فورتنایت ویژگی‌های بسیار و البته سرگرم کننده‌ای را به بازی خود افزود، بااین حال هنوز بسیاری از کاربران و طرفداران منتظر بازگشت نقشه فصل اول از چپتر اول بازی هستند. گرچه به‌نظر نمی‌رسد که چنین اتفاقی به این زودی در بازی فورتنایت رخ دهد، ولی اپیک گیمز به‌نظر قصد دارد یکی از محبوب‌ترین مکان‌های بازی یعنی Tilted Towers فراموش نشدنی را از نو به فورتنایت بازگرداند.

منطقه Tilted Towers طی فصل دهم چپتر اول، به‌لطف سیاه چاله از نقشه چپتر اول که با رمز آتنا (Athena) شناخته می‌شد حذف گشت و در ادامه نقشه چپتر دوم که آپولو (Apollo) نام گرفته وارد بازی شد و از آن زمان بسیاری از کاربران منتظر نشانه‌هایی از بازگشت آن بوده و البته تابدین لحظه هیچ نشانی دریافت نکرده بودند.

بازگشت Tilted Towers به بازی فورتنایت
عکس منتشر شده در وبلاگ بازی فورتنایت

عکس اخیر منتشر شده در وبلاگ بازی فورتنایت که در ابتدای مطلب مشاهده می‌کنید، چند شخصیت را نشان داده که درحال شیرجه زدن به سمت جزیره هستند و نه‌تنها این عکس از استایل جدید Renegade Raider با کلیت هالووین و رنگ آبی رونمایی می‌کند، بلکه در پس زمینه می‌توانیم منطقه Tilted Towers را به‌طور واضح مشاهده کنیم.

منطقه Tilted Towers به‌دلیل وجود لوت بسیار زیاد و وجود ساختمان‌های بلند درمیان کاربران بازی فورتنایت بسیار محبوب شده و حتی کاربرانی که در بخش ساخت و ساز مشکل داشتند نیز می‌توانستند به‌لطف ساختمان‌های بلند بر دشمنان خود اشراف داشته و به مبارزه بپردازند.

عکس منتشر شده پایان اطلاعات جدید منتشر از بازی فورتنایت نبود و اعلام شد که حالت Late Game Arena نیز در تاریخ ۵ اکتبر، برابر با ۱۳ مهر ماه به بازی فورتنایت افزوده می‌شود. لازم به ذکر است که بازگشت این حالت درکنار اسکین Bugha چندی پیش، به‌منظور برپایی جشن سالگرد پیروزی Bugha در مسابقات جهانی فورتنایت در چپتر اول بازی رونمایی شده بود. چنین چیزی ممکن است به این معنی باشد که منطقه Tilted Towers تنها در حالت Late Game Arena وجود خواهد داشت، بااین حال نمی‌توان این مسئله را به‌طور صددرصدی تایید کرد.

حالت Late Game Arena در روز ۱۳ مهر به بازی افزوده خواهد شد و کاربران می‌‌توانند در آن به مبارزه با یکدیگر بپردازند و در سوی دیگر مکعب‌ها درحال جابجایی در نقشه بازی بوده و اختلالاتی عجیب را در جزیره پدیدار کرده و ممکن است این مکعب‌ها زمان را برگردانده و ما دنیای قدیمی فورتنایت را از نو تجربه کنیم. بازی فورتنایت و اپیک گیمز هرگز قابل پیشبینی نبوده و فقط باید منتظر بمانیم. شما چه فکری می‌کنید؟ باید منتظر بازگشت Tilted Towers به‌لطف مکعب‌ها باشیم؟ منتظر نظرات شما هستیم.


guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا