مرچ جدید فیلم Thor 4 حمله به نیو آزگارد را نشان می‌دهد

چه بر سر New Asgard می‌آید؟

حمله به نیو آزگارد

طراحی جلد مجموعه لگوی فیلم Thor: Love and Thunder ثور و جین فاستر را به‌تصویر می‌کشد که هیولای غول پیکر ناشناخته‌ای را از حمله به نیو آزگارد بازمی‌دارند.

دنباله بعدی ثور به کارگردانی تایکا وایتیتی (Taika Waititi) شاهد بازگشت کاراکتر قهرمان کریس همسورث (Chris Hemsworth) خواهد بود. در کنار همسورث، وایتیتی و تسا تامپسون (Tessa Thompson)، کریستین بیل (Christian Bale) در فیلم ثور: عشق و تندر بازی خواهد کرد و همچنین شاهد بازگشت ناتالی پورتمن (Natalie Portman) در نقش جین فاستر خواهیم بود.

شهر تونسبرگ، که توسط بازماندگان آزگارد پس از اقدامات تانوس (Josh Brolin) مجدداً قابل سکونت شد، اولین بار در فیلم Avengers: Endgame دیده شد. ساکنان آزگارد پس از نجات یافتن از تخریب خانه‌شان توسط Surtur و از بین رفتن نیمی از جمعیت شهر به دست تایتان دیوانه، در سکونت‌گاه ساحلی مستقر شدند و نام آن را New Asgard گذاشتند.

در حالی که ثور با افسردگی دست و پنجه نرم می‌کرد، والکری (تسا تامپسون) رهبری را بر عهده گرفت و انتقام‌جو در نهایت ثور را به‌عنوان پادشاه جدید New Asgard تاج‌گذاری کرد.

پس از رونمایی از مجموعه لگو Thor’s Goat Boat در میان سایر کالاهای تجاری، طراحی جلد مجموعه لگو جدید به تهدیدی وحشتناک برای خانه جدید ثور اشاره می‌کند. مجموعه لگو با عنوان «حمله به نیو آزگارد»، با قیمت ۲۰ یورو (حدود ۲۲ دلار به ارز ایالات متحده)، علاوه بر این که مینی فیگور ثور در لباس جدیدش را شامل می‌شود که Stormbreaker را در دست دارد، بلکه میولنیر در دستان جین فاستر و همچنین گور (قصاب خدایان) در این مجموعه لگو وجود دارد. ویژگی اصلی ساخت این مجموعه یک هیولای غول‌پیکر سبز رنگ است که با پنجه‌های الهام گرفته از عقرب و پیچک‌های سبز رنگ با خوشه‌های سیاه پوشیده شده است.

مجموعه لگو حمله به نیو آزگارد، با وجود اینکه در کنار سایر مرچ‌های اخیر فیلم معرفی نشد، یکی از اولین نگاه‌های اجمالی طرفداران به فیلم Thor: Love and Thunder است. چهره‌هایی که اخیراً از کاراکترهای ثور و جین فاش شده‌اند، اولین نگاه واضح‌تر به لباس‌های جدید این دو قهرمان را پس از افشای آثار هنری تبلیغاتی قبلی، به طرفداران نشان دادند. در ظاهر و لباس جدید ثور، در حالی که موهای بلندتر و شنل قرمزش حفظ شده است، رنگ‌های سیاه و نقره‌ای تیره‌تری را که در سراسر فیلم‌های Avengers: Infinity War و Avengers: Endgame دیده می‌شود را با رنگ‌های آبی و طلایی روشن‌تر جایگزین می‌کند.

در حالی که مجموعه لگو حمله به نیو آزگارد ممکن است حاکی از مصیبت وحشتناکی باشد که در انتظار شهروندان نیو آزگارد است، نمی‌تواند برای آنچه در فیلمThor: Love and Thunder خواهیم دید نشانه واضحی باشد. در بسیاری از موارد، مرچ‌هایی مانند LEGO می‌توانند دارای محتوای ناقص باشند.

با وجود اینکه هنوز درباره احتمال حمله به نیو آزگارد در فیلم ثور: عشق و تندر مطمئن نیستیم، انتشار تصاویری از اولین تریلر فیلم احتمالاً می‌تواند حضور هیولایی که به آزگارد حمله می‌کند را تایید کند و عذابی را برای New Asgard رقم بزند.

0 0 آراء
امتیاز مطلب

guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا