#مهسا_امینی

برنامه‌ای برای پایان سریال The Walking Dead در فصل دوازدهم وجود ندارد

سازندگان این سریال حالاحالا‌ها با آن کار دارند

پایان سریال The Walking Dead

آقای Scott Gimple تهیه‌کننده‌‌ی اجرایی سریال The Walking Dead در صحبت‌های جدید خود اعلام کرد که هیچ برنامه‌ای برای پایان دادن به این سریال در فصل دوازدهم وجود ندارد.

فصل دهم از سریال The Walking Dead در حالی در آستانه‌ی پایان قرار دارد که از همین حالا فصل یازدهم و دوازدهم آن تایید شده است. در پاییز سال گذشته برخی شایعات منتشر شدند که ادعا می‌کردند این سریال بالاخره در دوازدهمین فصل به پایان می‌رسد، اما «اسکات گیمپل» تهیه‌کننده‌ی اجرایی و همچنین مدیر محتوایی این برند، در گفتگو با سایت هالیوود ریپورتر این شایعه را تکذیب کرده و گفته است که AMC چنین برنامه‌ای ندارد.

این شایعه آن‌جایی شدت گرفت که «رابرت کرکمن» خالق این فرنچایز، در تابستان سال گذشته پرونده‌ی سری کمیک را بست و ماجراهای ریک گرایمز و گروهش را برای همیشه در کمیک تمام کرد. گیمپل در صحبت‌های خود گفت که چنین برنامه‌ای وجود ندارد و اصلا نمی‌تواند آن را تصور کند.

اما ما در زمان خیلی عجیبی زندگی می‌کنیم.

گیمپل این جمله را در واکنش به شیوع گسترده‌ی ویروس کرونا در سراسر جهان گفت که تاثیر خود را روی پخش هر سه سریال فرنچایز «مردگان متحرک» گذاشته و آن‌ها را به تاخیر انداخته است. او و شبکه‌ی AMC قبلا عنوان کرده بودند که حالاحالاها با این سریال و فرنچایز The Walking Dead کار خواهند داشت و به این زودی خبری از پایان نخواهد بود.

به لطف شیوع کرونا، پخش قسمت آخر از فصل دهم سریال The Walking Dead و همچنین پخش فصل اول سریال فرعی The Walking Dead: World Beyond به تاخیر افتاده است. به جز این دو و همچنین سریال Fear the Walking Dead محصولات دیگری هم برای سینما و تلویزیون بر اساس این فرنچایز در دست ساخت قرار دارد.


guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا