#مهسا_امینی

تماشا کنید: تیزر فصل دوم The Witcher‌ از خطری قریب‌الوقوع می‌گوید

اطلاعات جدید احتمالا ماه آتی به اشتراک گذاشته می‌شوند

اکانت رسمی ویچر در شبکه اجتماعی توییتر چندی پیش اولین تیزر فصل دوم The Witcher‌ را منتشر کرد که علی‌رغم کوتاه بودن، نکات قابل‌توجهی را در خود جای داده است.

نتفلیکس به موفقیت اقتباس سریالی ویچر اطمینان زیادی داشت. از همین رو، قبل از اینکه فصل نخست در دسترس مخاطبان قرار بگیرد آن را برای فصل دوم تمدید کرد. انتشار چنین خبری امید زیادی را در دل طرفداران The Witcher‌ به وجود آورد. آن‌ها خوش‌بین بودند قسمت‌های جدید طی کوتاه‌ترین زمان ممکن آماده شده و منتشر می‌شوند. با این حال، هیچ کسی گمان نمی‌کرد ویروسی به نام کووید-۱۹ از راه رسیده و چالش‌های بزرگی را برای تمام جهان به وجود بیاورد؛ چالش‌هایی که صنایع فیلم و سریال را هم تحت تاثیر خود قرار دادند. مانند دیگر شرکت‌ها و استودیوها، نتفلیکس مجبور شد دستور توقف فیلمبرداری فصل دوم را صادر کند. بدین ترتیب، فصل دوم با یک توقف طولانی مدت مواجه شد.

فصل دوم The Witcher، علی‌رغم تمامی فراز و نشیب‌ها در آوریل سال جاری میلادی به انتها رسید تا امید طرفداران نسبت به انتشار قسمت‌های جدید در انتهای سال جاری میلادی حفظ شود. در حال حاضر، اطلاعات رسمی چندانی از داستان موجود نیست و تنها می‌دانیم گرالت و سیری به قلعه کر مورهن می‌روند تا مدتی را در آنجا پنهان شوند. همچنین دست‌اندرکاران تایید کرده‌اند شاهدخت در فصل پیش رو دچار تحول خواهد شد. بدین ترتیب، می‌توان انتظار داشت او از فردی ترسو و ضعیف به همان مبارزی تبدیل شود که طرفداران رمان می‌شناسند. در ضمن، تصاویر پشت صحنه تایید کرده‌اند گروه وایلد هانت در قسمت‌های جدید برای شخصیت‌های اصلی داستان دردسرآفرینی خواهد کرد.

اکانت توییتری ویچر ساعاتی قبل اولین تیزر فصل دوم The Witcher‌ را به اشتراک گذاشت که تنها ۱۲ ثانیه زمان داشته و سیری را نشان می‌دهد. نماهایی هم از چند آیتم تاریخی را شاهد هستیم که به نظر می‌رسد اهمیت زیادی در فصل دوم داشته باشند. به این موارد باید صدای فردی ناشناس را اضافه کرد که از خطری قریب‌الوقوع خبر می‌دهد. تیزر جدید علی‌رغم کوتاه بودن نکات متعددی را در خود جای داده که برای مثال می‌توان به شمشیری خاص اشاره کرد. شمشیری که در ویدیو به تصویر کشیده می‌شود قطعا ساخته الف‌ها بوده و سیری احتمالا در قلعه کر مورهن با آن‌ها مواجه شده و یکی را برای خود برمی‌دارد.

سیری در بخشی از اولین تیزر فصل دوم The Witcher‌ می‌گوید باید بفهمد. اگرچه این جمله بدون هیچ پیش زمینه‌ای گفته می‌شود، حدس زدن درباره‌اش کار سختی نیست. شاهدخت از قدرت‌های خارق‌العاده‌ای برخوردار بوده و همین ویژگی، او را به هدفی متحرک تبدیل کرده است. احتمالا می‌خواهد بفهمد سرمنشا قدرت‌هایش چه چیزی یا چه کسی است. در ضمن، نتفلیکس قصد دارد با همکاری سی‌دی پراجکت رد سازنده سری بازی‌های ویچر یک رویداد به نام WitcherCon در ماه آتی میلادی برگزار کند. بدون شک در جریان رویداد مزبور شاهد انتشار حجم بالایی از اطلاعات پیرامون فصل دوم سریال و تاریخ انتشارش خواهیم بود.

طرفداران همچنین انتظار دارند تاریخ انتشار نسخه‌های نسل نهمی The Witcher 3: Wild Hunt در WitcherCon اعلام شود.


guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا