شورانر سریال The Witcher از ارتباط فصل دوم با Nightmare of the Wolf می‌گوید

بین سریال ویچر و انیمیشن کابوس گرگ خبری است

ارتباط بین ویچر و کابوس گرگ

فصل دوم سریال ویچر که به یکی از بزرگ‌ترین سریال‌های اورجینال نتفلیکس تبدیل شده، قرار است در ۱۷ دسامبر (۲۶ آذر) پخش شود و شاهد بازگشت دوباره هنری کویل در شخصیت اصلی گرالت از ریویا باشیم.

نتفلیکس از طرفی دیگر انیمیشن جدیدی به نام The Witcher: Nightmare of the Wolf را معرفی کرده که سال‌های جوانی وزمیر، مرشد گرالت از ریویا را روایت می‌کند. اما خبر داغی که منتظرش هستید این‌جاست که شورانر سریال به مخاطبان می‌گوید این انیمه با فصل دوم سریال ویچر مرتبط است.

اسپویل: لورن اشمیت حوادث نهایی Nightmare of the Wolf را در لایو-اکشن فصل دوم باز می‌کند که به راه‌های متفاوتی ختم می‌شود. یکی از آن‌ها اتفاقی بزرگ در پایان انیمیشن است که گرالت را به عنوان بخشی از سقوط کر مورهن می‌بینیم، درحالی‌که او در این زمان فقط یک پسر است. اما مشخص می‌شود اتفاقاتی که در جهان و زندگی‌اش در این زمان می‌افتد، روی زندگی پیش رویش تاثیرگذار است. در فصل دوم شاهد اتفاقاتی بین گرالت و سیری هستیم؛ شاگردی که نقش حیاتی در تمام فرنچایزهای دنیای ویچر دارد و به نظر می‌رسد اتفاقات انیمیشن او را به یک مرشد تبدیل خواهد کرد.

انیمیشن کابوس گرگ

نتفلیکس گیک، مصاحبه کوتاهی از شورانر سریال ویچر به اشتراک گذاشته که در آن لورن اشمیت از شکل‌گیری جنبه‌های متفاوت دنیای ویچر می‌گوید که می‌توانند با دیگر یکدیگر ارتباط داشته باشند. هرچند که هر کدام در قالب‌های جداگانه‌ای به تصویر کشیده می‌شوند.

نتفلکیس گیک، ۲۷ آگوست ۲۰۲۱:

هر وقت انیمیشن The Witcher: Nightmare of the Wolf را تماشا کردید، لورن اشمیت هیسریچ از پایان آن در فصل دوم سریال ویچر پرده‌گشایی می‌کند و توضیح می‌دهد که چگونه کابوس گرگ می‌تواند با فصل دوم آن مرتبط باشد.

با اینکه هیچ صحبتی در سریال ویچر برای بازگشت او به دنیای انیمیشنی به میان نیامده، اما Studio Mir این توانایی را دارد که پیش‌درآمدی به تصویر بکشد که در آن، سفر وزمیر بی‌رحم قبل از اینکه به یک پیرمرد تبدیل و در ماجراجویی‌های گرالت ظاهر شود را ببینیم.

نظر شما درباره چیزی که شورانر سریال ویچر درباره اتفاقات کابوس گرگ در اقتباس لایو اکشن فصل دوم چیست؟ لطفا نظراتتان را درباره این خبر بنویسید و خبر را به اشتراک بگذارید.

0 0 آراء
امتیاز مطلب

guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا