ریمیک The Witcher یک بازی جهان باز خواهد بود

برخلاف بازی اصلی

ریمیک The Witcher

با استناد بر گزارش اخیر استودیوی سی دی پراجکت رد، ریمیک The Witcher یک بازی جهان باز خواهد بود.

اگر اخبار بازی‌ها را در رسانه سرگرمی دنبال کرده باشید، احتمالا اطلاع دارید که استودیو لهستانی سی دی پراجکت رد در ماه گذشته از نسخه ریمیک بازی ویچر پرده برداشت. وظیفه ساخت این عنوان برعهده استودیوی ترد پارتی و تازه تاسیس Fool’s Theory است که اعضای آن را توسعه‌دهندگان سابق سری ویچر تشکیل می‌دهند.

برخلاف عناوین قبلی ویچر، بازسازی این بازی با استفاده از موتور قدرتمند آنریل انجین ۵ توسعه می‌یابد که می‌توان شاهد افزایش قابل توجه کیفیت بصری و گرافیک فنی آن بود. در همین راستا، ساعاتی پیش استودیوی سی دی پراجکت رد در گزارش عملکرد سه ماهه اخیر خود جزئیات بیشتری از ریمیک ویچر به اشتراک گذاشت.

این کمپانی در جلسه مزبور، ریمیک The Witcher را یک بازسازی امروزی خطاب کرد که قرار است تجربه یک بازی داستان محور، تک‌نفره و جهان باز را برای هواداران به ارمغان بیاورد. این در حالی است که بازی اصلی ویچر یک اثر جهان باز نبود. بر این اساس، به نظر می‌رسد که تیم سازنده علاوه بر ارتقای کیفیت بصری و گرافیک فنی بازی، تغییرات مهمی را نیز در ساختار گیم پلی بازی ایجاد کرده است.

متاسفانه هنوز اطلاعات بیشتری از نسخه بازسازی شده ویچر در دسترس نیست و چه بسا این عنوان تاریخ دقیقی برای انتشار ندارد. با این وجود، انتظار می‌رود که بازی در سال آتی یا ۲۰۲۴ میلادی برای کنسول‌های پلی استیشن ۵، ایکس باکس سری ایکس و ایکس باکس سری اس و همچنین پلتفرم رایانه شخصی عرضه شود.

در خلال این گفته‌ها، بهتر است بدانید که سی دی پراجکت مدتی قبل در پیامی رسما اعلام کرد که در حال حاضر روی توسعه پنج پروژه مختلف مشغول به کار است. یکی از این پروژه‌ها مربوط به دنباله بازی سایبرپانک ۲۰۷۷ بوده و سه پروژه دیگر نیز در ارتباط با سری ویچر هستند. پروژه آخر، توسعه یک آی‌پی جدید بوده که تا به امروز اطلاعاتی در خصوص آن و دیگر بازی‌های مذکور از سوی تیم سازنده ارائه نشده است.

علاوه بر این‌ها، نسخه نسل نهم بازی The Witcher 3 نیز در روز ۱۴ دسامبر (۲۳ آذر ماه) برای کنسول‌های ایکس باکس سری ایکس، ایکس باکس سری اس و پلی استیشن 5 و همچنین پلتفرم رایانه شخصی منتشر خواهد شد. خبر خوب این است که دارندگان نسخه نسل هشتم و کامپیوتر بازی به رایگان می‌توانند آن را به نسل جدید ارتقا دهند.

در پایان این خبر، دیدگاه شما در رابطه با جهان باز بودن ریمیک بازی The Witcher چیست؟ شما چه انتظارهایی از این نسخه بازسازی شده دارید؟ فراموش نکنید که نظرات شخصی خود را با ما و دیگر کاربران رسانه سرگرمی به اشتراک بگذارید.

0 0 آراء
امتیاز مطلب

guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا