ویدیو جدید فصل دوم The Witcher به معرفی قلعه کر مورهن می‌پردازد

نگاهی دقیق به مدرسه گرگ‌ها

سرویس استریم نتفلیکس ساعاتی قبل ویدیو جدید فصل دوم The Witcher را در کانال یوتیوب خود قرار داد که روی قلعه کر مورهن تمرکز دارد.

نتفلیکس در جریان رویداد WitcherCon که اخیرا برگزار شد، به انتظارها پایان داد و نه تنها تاریخ انتشار فصل دوم The Witcher را اعلام کرد، بلکه اولین تریلر رسمی‌اش را به اشتراک گذاشت. طبق اطلاعات موجود از داستان، در پی نبردی که در انتهای فصل نخست رخ داد گرالت تصمیم می‌گیرد سیری را به کر مورهن بیاورد؛ زیرا گمان می‌کند تنها جایی است که قابلیت محافظت از شاهدخت در برابر تهدید‌ها را دارد. به هر حال، سیریلا قدرت بسیار زیادی داشته و پادشاهی نیلفگارد برای دستیابی به آن هر کاری که لازم باشد را انجام می‌دهد.

رمان‌های ویچر اثر آندره ساپکوفسکی (Andrzej Sapkowski) لوکیشن‌های مختلفی را در خود جای داده‌اند که کر مورهن یکی از شاخص‌ترین‌هایش به شمار می‌رود. این قلعه قرن‌ها قبل ساخته شد تا به عنوان مکانی برای آموزش پسربچه‌ها و تبدیل کردنشان به ویچر مورد استفاده قرار بگیرد. همچنین ویچرها در فصل زمستان به این مکان می‌آیند تا دور از هر گونه تهدیدی بتوانند توان خود را بازیابی کنند. در پی حمله متعصبان به قلعه و نابودی اشیا ارزشمندی که در قلعه بوده، امکان ساخت ویچرهای جدید وجود ندارد اما همچنان یک مقر عالی برای شکارچیان هیولا به شمار می‌رود.

نتفلیکس ساعاتی قبل ویدیو جدید فصل دوم The Witcher را در کانال یوتیوب خود قرار داد که نزدیک به ۳ دقیقه زمان داشته و به کر مورهن می‌پردازد. این ویدیو همچنین یک راوی دارد که همزمان با پخش صحنه‌های مختلف توضیحاتی را ارائه می‌دهد. طبق جملاتی که راوی در بخش ابتدایی به زبان می‌آورد، قلعه مزبور طی قرن‌های گذشته فراز و نشیب‌های بسیار زیادی را پشت سر گذاشته و نشانه‌هایش را می‌توان روی سنگ‌ها و ستون‌های مختلف مشاهده کرد. ویدیو در بخش دوم اشاره‌ای به نقش کر مورهن در مجموعه بازی‌های ویدیویی ویچر دارد؛ بازی‌هایی که توسط استودیو لهستانی سی‌دی پراجکت رد ساخته شدند.

ویدیو جدید فصل دوم The Witcher
تصویری از سیری در قلعه کر مورهن

با توجه به آنچه در ویدیو جدید فصل دوم The Witcher گفته می‌شود، انیمیشن سینمایی The Witcher: Nightmare of the Wolf اولین مواجهه طرفداران با قلعه کر مورهن خواهد بود. همچنین در جریان این اثر شاهد حمله متعصبان به قلعه و به خاک و خون کشیده شدنش هستیم. راوی سپس می‌گوید باقی مانده قلعه در فصل دوم The Witcher به تصویر کشیده می‌شود که شامل سالن بزرگ می‌شود. این سالن نه تنها میزهای غذاخوری متعددی را در خود جای داده، بلکه محل رشد یک درخت قدیمی به شمار می‌رود. ویچرها از این درخت برای آویزان کردن مدال ویچرهای کشته شده بهره می‌برند تا یادشان حتی پس از مرگ گرامی داشته شود.

ویدیو جدید فصل دوم The Witcher به همین موارد خلاصه نمی‌شود. ویدیو در ادامه به اسلحه خانه رفته که محل نگهداری انواع مختلف شمشیرها و اکسیرها است. در انتها، به آزمایشگاه زیرزمینی پرداخته می‌شود که مکانی برای آزمایش و تحقیق روی موضوعات مختلف است. این مکان همچنین قبل از حمله متعصبان برای تبدیل پسربچه‌ها به ویچر مورد استفاده قرار می‌گرفت.

در انتها، لازم به ذکر است فصل دوم سریال ویچر از ۸ قسمت تشکیل شده و در تاریخ ۲۶ آذر سال ۱۴۰۰ (مصادف با ۱۷ دسامبر) منتشر خواهد شد.

0 0 آراء
امتیاز مطلب

guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا