مشکلات به روزرسانی The Witcher 3 در پی سی + آموزش رفع موقت مشکلات

به روزرسانی نسل نهمی ویچر ۳ تنها در رایانه شخصی مشکل دارد!

به روزرسانی The Witcher 3 در پی سی

به روزرسانی The Witcher 3 در پی سی متاسفانه رضایت برخی کاربران را به جا نیاورده است. به گفته برخی کاربران در رایانه شخصی، به روزرسانی نسل نهمی The Witcher 3 مملو از مشکلات است. البته باید اشاره داشت برخی راه حل‌های موقت برای رفع این مشکلات پیدا شده است!

روز گذشته به روزرسانی نسل نهمی بازی محبوب The Witcher 3 به انتشار رسید. این به روزرسانی برای تمام کسانی که پیش‌تر بازی را خریداری کرده‌اند رایگان است. به روزرسانی ویچر ۳ در کنار بهبود جلوه‌های بصری، ویژگی‌هایی تازه نیز به این بازی افزوده است. به روزرسانی انتشار یافته کاربران بسیاری را راضی کرده، اما برخی کاربران در رایانه شخصی مشکلاتی تجربه کرده‌اند که تجربه تلخی را در اختیار آن‌ها قرار داده است.

طی روز اخیر، شبکه اجتماعی ردیت مملو از نظرات و انتقادات کاربران شده و بسیاری از آن‌ها به مشکلاتی از جمله مشکل قابلیت ری تریسینگ و DLSS اشاره داشته و برخی دیگر به خروج ناگهانی بازی اشاره دارند. اینگونه به نظر می‌رسد که بیش از هر چیزی کاربران از قابلیت ری تریسینگ در ویچر ۳ نسل نهمی شکایت داشته و در حالی که این مشکل گاهی اوقات سبب خروج ناگهانی از بازی می‌شود، کاربران بیشتر نگران کند شدن شدید بازی یا به عبارت دیگر افت فریم فوق العاده آزار دهنده هستند!

استودیو پشت پرده این بازی یعنی استودیو سی دی پراجکت رد (CD Projekt Red) معمولا توجه بی نظیری به گفته‌های کاربران داشته و به سرعت برای حل مشکلات اقدام می‌کند. بررسی و رفع این مشکل احتمالا چند روزی طول بکشد و در این حین، کاربران بسیاری با راه حل‌های موقت پیش آمده‌اند. در حال حاضر بهترین گزینه شما غیر فعال کردن قابلیت ری تریسینگ است، اما اگر پس از غیر فعال سازی این ویژگی نیز با مشکلاتی از جمله خروج ناگهانی بازی روبه رو شدید، راه حل‌هایی که در ادامه در اختیار شما قرار می‌دهیم را امتحان کنید.

یکی از کاربران اشاره کرده بارگذاری دوباره فایل ذخیره شده از نسل پیشین و سپس بارگذاری فایل ذخیره شده در نسل جدید، تمام مشکلات را حل خواهد کرد. این رویه شاید مقداری زمان بر باشد، اما به هیچ عنوان سخت نبوده و هر کسی از عهده آن بر می‌آید. متاسفانه برخی کاربران به حدی با نسخه نسل جدید این بازی مشکل داشته که آن را غیر قابل بازی دانسته و به انتظار به روزرسانی رسمی نشسته‌اند.

همانطور که در ابتدای مطلب نیز اشاره شد، به غیر از برخی کاربران در رایانه شخصی، طرفداران از به روزرسانی ویچر ۳ رضایت کامل داشته و آن را تحسین کرده‌اند. البته چنین چیزی پس از نام گیری ویچر ۳ به عنوان یکی از بهترین بازی‌های تاریخ قابل پیشبینی بود. ناگفته نماند که برخی ویژگی‌های جدید بازی به سریال The Witcher پخش شده از شبکه نتفلیکس اشاره دارند. این سریال در زمان انتشار اولیه بازی The Witcher 3 در سال ۲۰۱۵ حتی معرفی نشده بود. نظر شما درباره به روزرسانی The Witcher 3 در پی سی چیست؟ شما نیز با مشکلاتی که به آن‌ها اشاره شد مواجه هستید؟ در صورتی که راه حلی برای رفع مشکلات یافته‌اید، با ما در میان بگذارید.

0 0 آراء
امتیاز مطلب

guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا