آپدیت نسخه‌ی سوییچ The Witcher 3 قابلیت کراس سیو با PC را اضافه می‌کند

قابلیت کراس‌سیو برای پلی‌استیشن ۴ و ایکس‌باکس وان در دسترس نخواهد بود

آپدیت نسخه‌ی سوییچ The Witcher 3

آپدیت جدیدی که برای نسخه‌ی سوییچ بازی The Witcher 3 منتشر شده است، این امکان را می‌دهد تا فایل ذخیره نسخه‌ی PC را به آن منتقل کنید.

استودیوی CD Projekt Red به‌تازگی آپدیتی را برای نسخه‌ی سوییچ قسمت سوم ویچر منتشر کرد. این آپدیت شامل تغییرات مختلفی می‌شود که مهم‌ترین آن‌ها اضافه شدن قابلیت کراس سیو بین نسخه‌ی PC و سوییچ است. به این ترتیب کسانی که یک فایل ذخیره از نسخه‌ی رایانه‌های شخصی ویچر ۳ دارند، قادر خواهند بود تا آن را به نسخه‌ی سوییچ انتقال و ماجراهای گرالت را از طریق کنسول هایبریدی نینتندو ادامه دهند.

فهرست کامل تغییرات آپدیت ورژن ۳.۶ نسخه‌ی سوییچ The Witcher 3 به شرح زیر است:

  • پشتیبانی از کنترل لمسی
  • اضافه شدن قابلیت انتقال فایل ذخیره از نسخه‌های استیم و GOG بازی برای سوییچ در مناطق مختلف
  • ترجمه‌ی متن‌ها به چند زبان جدید
  • تنظیمات گرافیکی بیشتر
  • بهینه‌تر شدن عملکرد بازی
  • برطرف کردن تعدادی باگ در عملکرد و بخش بصری
  • برطرف کردن برخی ایرادات گیم‌پلی و گیر کردن‌ها

به گفته‌ی سی‌دی پراجکت رد، اگر بازی روی PC ماد شده باشد، احتمال انتقال باگ‌ها و مشکلات آن ماد وجود دارد. همچنین در صورت تغییر نام فایل، نسخه‌ی سوییچ قادر به شناسایی‌اش نخواهد بود. این استودیو اعلام کرد که بازی در آینده برای زبان‌های بیشتری هم ترجمه خواهد شد.

قطعا این سوال پیش می‌آید که قابلیت کراس سیو چه زمانی برای پلی‌استیشن ۴ و ایکس‌باکس وان در دسترس قرار می‌گیرد؟ سی‌دی پراجکت رد متاسفانه برای مشتاقان خبر خوبی ندارد. این استودیو اعلام کرد که این قابلیت با همکاری استودیوی Saber Interactive از ابتدا ویژه‌ی نسخه‌ی سوییچ طراحی شده است و آن‌ها اصلا به فکر پلتفرم‌های دیگر نبوده‌اند.

این احتمال وجود دارد که آپدیت جدید همین حالا در تمام مناطق در دسترس نباشد و شاید یک یا دو روز طول بکشد تا در کل دنیا منتشر شود.

0 0 آراء
امتیاز مطلب

guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا