تهیه‌کننده اجرایی فصل آخر واکینگ دد از حال و هوای حاکم بر آن می‌گوید

قسمت جدید به‌زودی از راه می‌رسد

تهیه‌کننده اجرایی فصل آخر واکینگ دد

دنیز هوث تهیه‌کننده اجرایی فصل آخر واکینگ دد در بخشی از مصاحبه اخیر خود با TWDUniverse درباره فضای حاکم بر قسمت‌های جدید صحبت کرد.

وقتی The Walking Dead برای نخستین بار روی آنتن رفت، به محبوبیت بالایی در میان علاقه‌مندان به آثار تلویزیونی دست یافت؛ محبوبیتی که دوام چندانی نداشت و با پخش چند فصل افت کرد. با این حال، نه تنها ۱۰ فصل از سریال پخش شده و فصل یازدهم هم مراحل پایانی ساخت را پشت سر می‌گذارد، بلکه دو اسپین آف با محوریتش ساخته شده است: Fear the Walking Dead و The Walking Dead: World Beyond. البته مدیران AMC سرانجام به خواسته‌های طرفداران احترام گذاشته و قصد دارند قصه را با فصل یازدهم به انتها برسانند.

اگرچه واکینگ دد با فصل یازدهم به پایان می‌رسد، AMC برنامه‌های بزرگی برای فرنچایز خود دارد. شبکه آمریکایی می‌خواهد با ساخت اسپین آف‌های جدید دنیای داستان را بیش از پیش گسترش داده و چهره‌های جدیدی را معرفی کند. به این موارد، باید فیلم‌های سینمایی ریک گرایمز را اضافه کرد که تعدادشان به رقم ۳ رسیده و سرنوشت او را به تصویر می‌کشند. در صورتی که حافظه‌تان یاری کند، رهبر بازماندگان طی اتفاقاتی به اسارت Civic Republic Military درآمد که یک سازمان نظامی به شمار می‌آید. در ضمن، فیلم‌ها تاریخ انتشاری ندارند اما می‌دانیم قطعا روی پرده نقره‌ای خواهند آمد.

دنیز هوث (Denise Huth) یکی از تهیه‌‎کنندگان اجرایی The Walking Dead است. او اخیرا در کانال توییچ TWDUniverse حضور یافت و مصاحبه‌ای را انجام داد. طبق گفته‌های او، فصل آخر شباهت‌های قابل‌توجهی به فصل ابتدایی دارد:

موردی که خیلی متوجه‌اش شدم، این است که برخی از کادربندی‌ها و روشی که کارگردانان برای فیلمبرداری انتخاب کردند، برای من شباهت‌های زیادی به فصل اول دارند.

گیل ان هرد (Gale Anne Hurd) هم تهیه‌کننده اجرایی فصل آخر واکینگ دد است. او چندی پیش گفتگویی را با وب سایت Variety انجام داد. هرد در بخشی از صحبت‌های خود گفت مخاطبان حین تماشای قسمت‌های جدید با اتحادهای غافلگیرکننده‌ای مواجه می‌شوند:

امروز صبح که از خواب پا شدم، پای تماشای یکی از قسمت‌ها نشستم و [باید بگویم] مخاطبانی که عاشق شخصیت محور بودن سریال واکینگ دد هستند، از نتیجه کار رضایت خواهند داشت. [در قسمت‌های جدید] اتحادهای غافل‌گیرکننده‌ای شکل می‌گیرد.

فصل آخر واکینگ دد در شرایطی روایت می‌شود که مدت زیادی از درگیری‌ها نمی‌گذرد و ساکنان الکساندریا با کمبود غذا مواجه شده‌اند. شخصیت‌های اصلی که انتخابی جز شروع یک ماجراجویی پرخطر ندارند، راهی واشنگتن می‌شوند تا شاید بتوانند منابع مورد نیاز برای بقا را بیابند. در ضمن، آن‌ها قرار است با دشمنان جدیدی مواجه شوند که تحت عنوان ریپرز شناخته می‌شوند.

با توجه به اطلاعاتی که از فصل آخر واکینگ دد در دسترس قرار دارد، توجه ویژه‌ای به اختلاف میان مگی و نیگان شده است؛ زیرا نیگان سال‌ها قبل که دشمن شخصیت‌های اصلی داستان بود، معشوقه مگی را کشت. با در نظر گرفتن این مورد و صحبت‌های گیل ان هرد، اتحاد این دو شخصیت دور از ذهن نیست.

در پایان، لازم به ذکر است قسمت‌های جدید از تاریخ ۳۱ مرداد سال ۱۴۰۰ (مصادف با ۲۲ آگوست) روی آنتن خواهد آمد.

0 0 آراء
امتیاز مطلب

guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا