#مهسا_امینی

تریلر جدید The Walking Dead: World Beyond به غیبت شش ساله‌ی ریک گرایمز اشاره دارد

آیا اندرو لینکلن بازمی‌گردد؟

شبکه‌ی AMC دقایقی قبل تریلر جدید The Walking Dead: World Beyond را منتشر کرد که به غیبت شش ساله‌ی ریک گرایمز اشاره می‌کند.

اگرچه موفقیت‌های Fear the Walking Dead به اندازه‌ی سریال اصلی نبود اما شبکه‌ی AMC اواسط سال ۲۰۱۸ میلادی از دومین اسپین‌آف The Walking Dead تحت عنوان World Beyond رونمایی کرد. داستان حول محور گروهی از نوجوانان می‌چرخد که تقریبا تمام زندگی خود را در پناهگاه گذرانده و هیچ اطلاعاتی از خطرات دنیای بیرون ندارند اما برای یافتن و نجات دادن پدر آیریس (یکی از شخصیت‌های اصلی قصه) مجبور به ترک محل زندگی خود می‌شوند. پدر آیریس را سازمانی شبه‌نظامی به نام CRM دزدیده است.

[آغاز اسپویل] شبکه‌ی AMC دقایقی قبل تریلر جدید The Walking Dead: World Beyond را از طریق حساب توییتری خود منتشر کرد. این ویدیوی تبلیغاتی کمتر از یک دقیقه زمان داشته و به غیبت شش ساله‌ی ریک گرایمز اشاره می‌کند. تریلر را می‌توان به چهار بخش تقسیم کرد: بخش اول، صحنه‌ای از فصل هشتم The Walking Dead است که ریک گرایمز هلی کوپتر سازمان CRM را در حال پرواز می‌بیند؛ بخش دوم، صحنه‌ای از فصل نهم همین سریال را نشان می‌دهد که ریک گرایمز توسط نیروهای CRM نجات می‌یابد؛ بخش سوم، از فصل پنجم Fear the Walking Dead گرفته شده که در آن آلتیا با هلی کوپتری از CRM مواجه می‌شود؛ نهایتا به بخش چهارم می‌رسیم که صحنه‌هایی از اولین تریلر The Walking Dead: World Beyond را به تصویر می‌کشد.

اگر به یاد داشته باشید، ریک گرایمز در قسمت What Comes After سریال The Walking Dead به دینامیت‌های روی پل شلیک کرد تا با ایجاد یک انفجار، گروهی از زامبی‌ها را از بین ببرد اما خودش هم زخمی شد. در حالی که دیگر اعضای گروهی فکر می‌کردند او کشته شده است، یکی از نیروهای CRM او را کنار رودخانه پیدا کرد و با استفاده از هلی کوپتر به پایگاه خود برد. با در نظر گرفتن اینکه The Walking Dead: World Beyond قرار است ما را با سازمان CRM آشنا کند، کاملا قابل‌پیش‌بینی بود که بخش‌هایی از سریال به غیبت شش ساله‌ی ریک بپردازد. حال اینکه اندرو لینکلن (Andrew Lincoln) در تیم بازیگری حضور دارد یا جزئیات مربوط به غیبت ریک از زبان یکی از شخصیت‌ها بیان می‌شود، در حال حاضر مشخص نیست. [پایان اسپویل]

قسمت اول The Walking Dead: World Beyond قرار بود اوایل ماه آوریل روی آنتن برود اما پخش آن به دلیل بحران کرونا تاخیر خورد. شبکه‌ی AMC تا به این لحظه هیچ تاریخ دقیقی مشخص نکرده و تنها گفته علاقه‌مندان طی ماه‌های باقی مانده از سال جاری میلادی قادر به تماشای این سریال خواهند بود.


guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا