1%
  • 0/10

تقابل مگی و نیگان در تریلر جدید فصل دهم The Walking Dead

شش قسمت باقی مانده حکم یک پل را رسیدن به فصل یازدهم دارند

تقابل مگی و نیگان در تریلر جدید فصل دهم The Walking Dead ۸ ۱۷ آبان ۱۳۹۹ اخبار جهان (تلویزیون) کپی لینک

شبکه‌ی AMC ساعاتی قبل تریلر جدید فصل دهم The Walking Dead را منتشر کرد که از تقابل مگی و نیگان در قسمت‌های باقی‌مانده خبر می‌دهد.

شبکه‌ی AMC قصد داشت آخرین قسمت فصل دهم سریال The Walking Dead را اواسط آوریل سال جاری میلادی روی آنتن برده و بلافاصله پخش The Walking Dead: World Beyond را آغاز کند اما همه‌‎گیری ویروس کرونا و اجرای قرنطینه‌ی خانگی، در برنامه‌ریزی‌ها اختلال ایجاد کرد. قسمت پایانی در هنگام اعلام همه‌گیری کووید-۱۹ در فاز پس‌تولید به سر می‌برد و از آن‌جایی هم که اعضای تیم جلوه‌های ویژه در نقاط مختلف جهان سکونت داشتند، پیشرفت پروژه به آرامی صورت می‌گرفت. بدین ترتیب، تیم نتوانست قسمت آخر را برای پخش در تاریخ مد نظر آماده کند.

قسمت شانزدهم پس از فراز و نشیب‌های مختلف سرانجام آماده و اوایل اکتبر پخش شد. در ضمن، مدیران AMC و اسکای‌باند اینترتینمنت از فرصت به وجود آمده به واسطه‌ی همه‌گیری کرونا نهایت استفاده را برده و دستور تولید شش قسمت جدید را صادر کردند که بخشی از فصل دهم خواهند بود. طبق اطلاعاتی که دست‌اندرکاران به اشتراک گذاشته‌اند، این قسمت‌ها به مگی پرداخته و فاش می‌کند او طی چند وقت اخیر مشغول انجام چه کارهایی بوده است. همچنین مخاطب با شخصیت‌های مختلف از جمله دریل دیکسون و کارول پلیتر بیشتر آشنا می‌شود. از همین رو، قسمت‌های اضافی حکم یک پل را داشته و شرایط را برای آغاز فصل یازدهم و پایانی مهیا می‌کنند.

شبکه‌ی AMC ساعاتی قبل تریلر جدید فصل دهم The Walking Dead را در فضای مجازی به اشتراک گذاشت. این ویدیوی تبلیغاتی در حدود دو دقیقه زمان داشته و بازیگران را در حال فیلمنامه‌خوانی آنلاین نشان می‌دهد. اگر با روند تولید فیلم و سریال آشنایی ندارید، باید بگوییم فیلمنامه‌خوانی یک جلسه است که نویسندگان، کارگردانان، تهیه‌کنندگان و بازیگران از افرادی حاضر در آن بوده و فیلمنامه را یکبار می‌خوانند. این جلسه با هدف آشنایی بیشتر بازیگران با نقش‌های خود و همچنین شناسایی نقص‌های احتمالی داستان برگزار می‌شود. از آن‌جایی که همه‌گیری کرونا همچنان ادامه داشته، بازیگران واکینگ دد به واسطه‌ی یک نرم افزار ارتباط تصویری برقرار کرده و دیالوگ‌های خود را بیان می‌کنند.

طبق دیالوگ‌هایی که میان جفری دین مورگان (Jeffrey Dean Morgan)، لائورن کوهن (Lauren Cohan) و ملیسا مک‌براید (Melissa McBride) رد و بدل می‌شود، در جریان قسمت‌های جدید فصل دهم شاهد تقابل نیگان، مگی و کارول هستیم. اینطور که به نظر می‌رسد، مگی انتظار نداشته نیگان را آزاد ببیند. در نتیجه، از او می‌خواهد دلیل آزاد بودنش را توضیح دهد. در همین بین، کارول به مگی می‌گوید اگر به خاطر نیگان نبود، آن‌ها همه چیز را از دست می‌دادند. در ادامه نورمن ریداس (Norman Reedus) به گفتگو پیوسته و به مگی تاکید می‌کند هنوز درباره‌ی سرنوشت نیگان تصمیمی گرفته نشده است..

در انتها، لازم به ذکر است که زمان دقیق پخش شش قسمت اضافی فصل دهم هنوز مشخص نشده و تنها می‌دانیم اوایل سال آینده‌ی میلادی روی آنتن خواهند رفت.
نظرات

دیدگاه خود را اشتراک گذارید
اشتراک
به من اطلاع بده
guest

8 دیدگاه
جدیدترین
قدیمی‌ترین بیشترین رای
Inline Feedbacks
View all comments