بسته‌های الحاقی جدید بازی The Total War: Warhammer 2 معرفی شدند

نبردهای جدیدی در انتظار کاربران است

بسته‌های الحاقی جدید بازی The Total War: Warhammer 2 معرفی شدند مهسا سپاهی ۰ ۲۲ اردیبهشت ۱۳۹۹ تریلر بازی

استودیوی کریتیو اسمبلی (Creative Assembly)، با انتشار تعدادی تریلر جذاب، از بسته‌های الحاقی جدید بازی The Total War: Warhammer 2 رونمایی کرده است.

بازی مشترک کریتیو اسمبلی و شرکت سگا (Sega) و یازدهمین نسخه از سری مشهور توتال وار، از سپتامبر سال ۲۰۱۷ میلادی برای پلتفرم رایانه‌های شخصی عرضه شده و از آن زمان تا کنون طرفداران بسیاری پیدا کرده است. این بازی حالت‌های تک‌ نفره و چند نفره دارد که به صورت استراتژیک و تاکتیکی هم‌زمان عمل می‌کنند. دنیای توتال وار بسیار گسترده است و در آن نژاد‌ها و گونه‌های مختلفی حضور دارند که به جنگ با یک‌دیگر مشغول هستند و بازیکن باید آن‌ها را هدایت کند.

سازنده‌ی The Total War: Warhammer 2، کریتیو اسمبلی، قرار است به طور گسترده‌تر چندین محتوای تازه برای طرفداران خود عرضه کند. سه بسته‌ی الحاقی The Shadow & the Blade ،The Warden & the Paunch و The Hunter & The Beast با سینماتیک‌های قابل توجهی معرفی شدند و از فصل‌های تازه‌ای در این بازی استراتژی فانتزی خبر می‌دهند. تریلر اول که به‌نظر می‌رسد از فیلم ارباب حلقه‌ها الهام گرفته، از لشکر کشی گابلین‌ها و ساخت ارتشی از الف‌ها می‌گوید. در The Warden & the Paunch قرار است شاهد یک جنگ تمام عیار باشیم و برای به‌دست گرفتن کنترل گابلین‌ها تلاش کنیم. این بسته‌ی الحاقی در تاریخ ۱ خرداد (۲۱ مه) عرضه می‌شود.

بسته‌ی الحاقی دوم The Shadow & the Blade نام دارد که پس از نبرد Grom the Paunch اتفاق می‌افتد و از حضور پرنس Yvresse در یک جنگ آتشین خبر می‌دهد. این DLC قرار است در تاریخ ۲۲ آذر امسال (۱۲ دسامبر ۲۰۲۰) برای کاربران بازی The Total War: Warhammer 2 منتشر شود.

تریلر The Hunter & The Beast جنگ میان انسان‌ها و هیولاها را به تصویر می‌کشد که در عین حال سینماتیک جذابی هم دارد. این بسته‌ی الحاقی در تاریخ ۲۱ شهریور (۱۱ سپتامبر ۲۰۲۰) برای طرفداران دنیای فانتزی توتال وار عرضه خواهد شد.

0 0 آراء
امتیاز مطلب

guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا