تست کرونای بازیگر فیلم The Suicide Squad مثبت اعلام شد

ادریس البا از مردم خواسته تا در خانه‌های خود بمانند

تست کرونای بازیگر فیلم The Suicide Squad مثبت اعلام شد مهسا سپاهی ۰ ۲۸ اسفند ۱۳۹۸ سینمای جهان
ادریس البا

بازیگر فیلم The Suicide Squad، ادریس البا، در پیامی به مردم اعلام کرد نتیجه‌ی تستی که برای ویروس کرونا داده، مثبت بوده است.

ویروس COVID-19 به سرعت در سراسر دنیا انتشار یافته و حتی ستاره‌های سینما هم از آن در امان نمانده‌اند. ادریس البا که سابقه‌ی حضور در فیلم‌های Avengers: Infinity War و The Suicide Squad را دارد، یکی از مشهورترین سلبریتی‌هایی شمرده می‌شود که به ویروس کرونا مبتلا شده است. ادریس البا در پیامی ویدیویی که به صورت عمومی پخش شده، اعلام کرد که نتیجه‌ی تستی که برای ویروس کرونا داده مثبت بوده است.

امروز صبح من برای ویروس کرونا تست داده‌ام اما حالم خوب است و تا کنون علائم این بیماری را نداشته‌ام. با این وجود به خاطر آن‌که احتمال داده بودم در معرض این بیماری قرار گرفته باشم، خود را قرنطینه کردم. لطفا در خانه‌هایتان بمانید و واقع‌بین باشید. من شما را در جریان حال خودم قرار می‌دهم؛ نترسید.

ادریس البا اخیرا مطلع شده با فردی که ناقل ویروس کرونا بوده، ارتباط و امکان ابتلای او به ویروس COVID-19 وجود داشته است. بنابراین تصمیم گرفته که برای ابتلای احتمالی تست بدهد. او از مردم خواسته تا در خانه‌هایشان بمانند و خود را قرنطینه کنند تا از انتشار بیشتر این ویروس جلوگیری شود. او همچنین از مردم درخواست کرده که اگر حس کردند به این ویروس مبتلا شده‌اند، سریعا تست بدهند.

اولین چهره‌ی شناخته شده‌ای که بیمار بودن خودش را اعلام کرد، تام هنکس بازیگر مشهور آمریکایی بود. همچنین طبق اخبار منتشر شده تست ویروس کرونای بازیگر فرانسوی، Olga Kurylenko، هم مثبت اعلام شده است.

0 0 آراء
امتیاز مطلب

guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا