لیگ جزیره رقابت‌های فیفا 20 خود را برگزار می‌کند

حالا که نمی‌شود با توپ واقعی بازی کرد، چرا سراغ بازی ویدیویی نرویم؟

لیگ جزیره رقابت‌های فیفا 20 خود را برگزار می‌کند سید مجتبی محمودی ۰ ۰۲ اردیبهشت ۱۳۹۹ اخبار بازی
رقابت‌های فیفا 20 لیگ جزیره

مسئولان برگزاری لیگ فوتبال انگلستان با توجه به تعطیلی این مسابقات تصمیم به برگزاری رقابت‌های فیفا 20 با حضور نمایندگان 20 تیم حاضر در لیگ برتر جزیره گرفته‌اند.

با توجه به شیوع ویروس کرونا، تقریبا تمام مسابقات و لیگ‌های ورزشی سراسر دنیا به حالت تعلیق درآمده‌اند. ورزش فوتبال هم از این قاعده مستثنی نیست و لیگ‌های مطرح مانند لیگ جزیره، بوندس لیگا، لالیگا و سری آ در حال حاضر برگزار نمی‌شوند. با این شرایط سازمان‌های بسیاری تصمیم گرفته‌اند تا مسابقات ورزشی را در قالب بازی‌های ویدیویی به اجرا در بیاورند. پیش از این رقابت‌های فرمول یک، ناسکار و NBA در بازی‌ها برگزار و حتی از شبکه‌های تلویزیونی پخش شده بود. حالا لیگ جزیره هم قرار است به جمع این رقابت‌ها بپیوندد.

مسئولان برگزاری لیگ فوتبال انگلستان با همکاری EA Sports اقدام به برگزاری رقابت‌های فیفا 20 لیگ جزیره می‌کنند که در آن، هر کدام از 20 تیم لیگ برتر انگلستان یک نماینده خواهد داشت. این مسابقات با نام ePL Invitational از امروز کار خود را آغاز می‌کند و نماینده‌ها از داخل خانه و به صورت آنلاین در آن شرکت می‌کنند. مسابقات بدین شکل خواهد بود که ابتدا هشت تیم با یک‌دیگر رقابت می‌کنند. چهار تیم باقی‌مانده به جمع ۱۲ تیم دیگر می‌پیوندند تا در نهایت بین ۱۶ تیم قرعه‌کشی شود. مسابقات بین این تیم‌ها به صورت تک‌حذفی خواهد بود تا در نهایت یک تیم به عنوان قهرمان باقی بماند.

نماینده‌ی اکثر این ۲۰ تیم، بازیکنان عضو خود این باشگاه‌ها هستند و شاهد چهره‌هایی چون «ترنت الکساندر آرنولد» از لیورپول و «رحیم استرلینگ» از منچستر سیتی هستیم، اما در این بین تیم‌هایی مثل آرسنال از چهره‌های مشهوری خارج از باشگاه خود استفاده کرده‌اند.

این مسابقات به صورت زنده و آنلاین پخش می‌شود و اگر مشتاق به تماشای آن هستید، می‌توانید از طریق صفحه‌ی مربوط در سایت لیگ جزیره یا از توییچ و یوتیوب ببینید.

0 0 آراء
امتیاز مطلب

guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا