یک مود جی تی ای 4 که می‌تواند GTA VI را بی‌نظیر کند!

دزد و پلیس، نیاز GTA 6 Online

مود جی تی ای 4 - GTA VI

یک مود از بازی جی تی ای 4 وجود دارد که طرفداران شدیدا به آن علاقه داشتند و اگر سازندگان بخش آنلاین بازی GTA VI به دنبال پیشرفت باشند،‌ بهتر است که آن را برگردانند!

راک‌استار به همه ثابت کرد که در ساخت مود آنلاین بسیار موفق است. درواقع وقتی نسخه 4 جی تی ای عرضه شد، با مود آنلاین دزد و پلیس طرفداران بسیاری را برای این مجموعه جذب خود کرد. در نتیجه می‌توان گفت برگشت این مود برای عنوان ششم، می‌تواند محبوبیت بیشتری را هم بدست آورد. همانطور که می‌دانیم نسخه 6 از سری جی تی ای توسط شرکت راک‌استار در دست ساخت است. از طرفی هواداران این مجموعه انتظارات بیشتری از بخش آنلاین جدید دارند. به‌ دلیل همین موضوع احتمال اینکه راک استار گیمز (Rockstar Games) دوباره مود آنلاین دزد و پلیس را برگرداند زیاد خواهد بود. دلیل دوم این موضوع لغو شدن ساخت ریمستر نسخه 4 بازی است؛ نسخه‌ای که در لیبرتی سیتی (برگرفته از نیویورک) جریان داشت و در کنار داستان بسیار طولانی و جذاب خود، مودهای آنلاین به شدت سرگرم‌ کننده‌ای از جمله مود دزد و پلیس را به همراه داشت.

نیاز GTA VI برگشت مود آنلاین دزد و پلیس جی تی ای 4 است!

این مود جی تی ای 4 در واقع ۱۶ بازیکن را به دو تیم ۸ نفره، در نقش دزد‌ها و پلیس‌ها تقسیم می‌کند و هر تیمی ماموریت جداگانه خود را دارد. پلیس‌ها باید جلوی دزد‌ها را بگیرند، و دزد‌ها باید خود را از محاصره پلیس‌ها نجات دهند. گروه ۸ نفره دزد‌ها یک رئیس کل دارند که به صورت کاملا اتفاقی از بین ۸ بازیکن انتخاب می‌شود و وظیفه اصلی تیم دزد‌ها فراری دادن رئیس کل از مرکز محاصره است. در واقع وقتی بازیکنی که کنترل رئیس کل را برعهده دارد بتواند از طریق راه‌های مختلف مثل ماشین و قایق و هلیکوپتر فرار کند، تیم دزد‌ها برنده بازی می‌شوند؛ از طرفی ما تیم پلیس‌ها را داریم که دو راه برای پیروزی دارند؛ یا تمام دزدها را دستگیر کنند و به قتل برسانند، یا راه فرار را برای دزدها ببندند. این تمام کاری است که شما می‌توانید در این مود آنلاین انجام دهید.

با این وجود، جالب است بدانید که در سال ۲۰۲۰ میلادی عکسی از ساخت این مود برای بازی GTA V لو رفت؛ اما شرکت راک‌استار هیچوقت دلیل نبود این مود را توضیح نداد؛ با اینکه مود دزد و پلیس قرار بود با یک آپدیت برای جی تی ای 5 عرضه شود.

طبق اعلام رسمی راک استار گیمز، احتمالا بازی جی ‌تی ‌ای 6 در سال ۲۰۲۵ عرضه خواهد شد و مود آنلاین دزد و پلیس را هم برای این نسخه خواهد آورد. راک استار گیمز با توجه به این گفته‌ها، می‌خواهد بزرگترین و لذت‌بخش ترین بازی سندباکس را با جی‌ تی ‌ای 6 خلق کند و در بخش آنلاین این نسخه مود دزد و پلیس را قرار دهد.

سازندگان اعلام کرده‌اند که ما در این نسخه با «گرافیکی طبیعی‌تر و هوش مصنوعی بسیار خوبی» طرف خواهیم بود. همچنین به متنوع بودن بازی از ماشین‌ها گرفته تا مناظر و حتی آزادی عمل بیشتر که کلیدی‌ترین بخش سری بازی‌های جی ‌تی ‌ای است، اشاره شده و گفته می‌شود که بازی جی ‌تی‌ ای 6 به یکی از بهترین بازی‌های این مجموعه تبدیل خواهد شد.

0 0 آراء
امتیاز مطلب

guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا