تصاویر جدید فیلم The Old Guard شارلیز ترون را در نقش یک مبارز جاودان نشان می‌دهد

این فیلم در سرویس نتفلیکس پخش خواهد شد

تصاویر جدید فیلم The Old Guard شارلیز ترون را در نقش یک مبارز جاودان نشان می‌دهد سید مجتبی محمودی ۰ ۲۷ اردیبهشت ۱۳۹۹ نتفلیکس
تصاویر فیلم The Old Guard

مجله‌ی Entertainment Weekly به‌تازگی تصاویر جدید از فیلم The Old Guard با نقش‌آفرینی شارلیز ترون منتشر کرد.

فیلم سینمایی The Old Guard اثری به کارگردانی Gina Prince-Bythewood و نویسندگی Greg Rucka نویسنده‌ی داستان‌های کمیک‌بوکی و رمان و برگرفته از یکی از آثار خود او به همین نام است. در این اثر اکشن علمی تخیلی که Charlize Theron و Chiwetel Ejiofor ستاره‌های آن به حساب می‌آیند، ترون نقش یک مبارز جاودان به نام Andromache of Scythia را دارد که از هر گونه آسیب جسمی و مرگ مصون است و قرن‌هاست که زندگی می‌کند تا از زمین در برابر تهدیدات مختلف محافظت کند.

در فیلم شاهد هستیم که این شخصیت در زمان امروزی، یک گروه از مبارزان جاودان با هویت مخفی را رهبری می‌کند که در مقابل قاچاقیان، تروریست‌ها، قاتلان و تمام کسانی می‌ایستند که آرامش و زندگی مردم عادی را به خطر می‌اندازند. همه چیز به‌خوبی پیش می‌رود تا این‌که یک عضو جدید به این گروه ملحق می‌شود و هم‌زمان، یک مامور سیا (با بازی اجیوفور) پی به هویت اصلی آن‌ها می‌برد. حال آن‌ها باید به دنبال فرار از دست این مامور و برگرداندن اوضاع به حالت عادی باشند.

در تصاویر جدید اختصاصی Entertainment Weekly که از فیلم The Old Guard منتشر شده است. شخصیت Andromache یا «اندی» را مجهز به تبری می‌بینیم که سلاح نمادین او به حساب می‌آید. در تصویر دیگر هم او کنار دیگر اعضای گروه خود مشاهده می‌شود.

به جز ترون و اجیوفور، بازیگران دیگر این فیلم شامل KiKi Layne، Marwan Kenzari، Matthias Schoenaerts و Luca Marinelli می‌شود. فیلم سینمایی The Old Guard در تاریخ ۱۰ جولای (۲۰ تیر) از طریق سرویس نتفلیکس پخش خواهد شد.

0 0 آراء
امتیاز مطلب

guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا