بازی Hatred برای نینتندو سوییچ منتشر خواهد شد

قتل‌ عام صلیبی در سوییچ

بازی Hatred برای نینتندو سوییچ منتشر خواهد شد مهسا سپاهی ۰ ۲۷ فروردین ۱۳۹۹ اخبار بازی
بازی Hatred

استودیو Destructive Creations اعلام کرد به زودی بازی خشن و شوتر Hatred برای پلتفرم نینتندو سوییچ منتشر خواهد شد.

توسعه‌دهندگان Hatred تصمیم دارند به گسترس این بازی متفاوت بین بقیه‌ی پلتفرم‌ها بپردازند تا به‌جز کاربران رایانه‌های شخصی، بقیه‌ی گیمرها هم بتوانند ساعاتی پر از هیجان را تجربه کنند. این بازی در سال ۲۰۱۵ برای ویندوز منتشر شد و همان موقع به‌خاطر محتوای خشنی که داشت توجه بسیاری از منتقدین عناوین خشن را به خود جلب کرد و از Steam Greenlight حذف شد. البته پس از این اتفاق، استیم بازی را به سرویس خود برگرداند و نامه‌ی معذرت‌خواهی برای توسعه دهنده‌ی این عنوان ارسال کرد.

Hatred یک بازی شوتر با زاویه‌ دید ایزومتریک محسوب می‌شود که می‌تواند یادآور سری دیابلو و برخی دیگر از آثار نقش‌آفرینی باشد. ستاره‌ی این بازی مردیست که از مردم تنفر دارد و بشریت را تحقیر می‌شمارد. او تصمیم می‌گیرد تا قبل از مرگش تمام انسان‌ها را بکشد و نسل بشر را از زمین پاک کند.

اخیرا عناوین قابل توجهی مثل The Witcher III ،Bioshock ،Borderlands و DOOM محصول ۲۰۱۶، به نینتندو سوییچ راه پیدا کرده‌اند و به‌ دنبال آن‌ها، Destructive Creations هم قصد دارد بازی Hatred را هم برای این پلتفرم عرضه کند. هنوز تاریخ انتشار این عنوان برای نینتندو اعلام نشده است.

شاید جالب باشد که بدانید بازی Hatred جزو معدود عناوینی است که درجه‌ی سنی AO را دریافت کرده است.

0 0 آراء
امتیاز مطلب

guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا