1%
  • 0/10

نقش منفی فیلم چهار شگفت انگیز به ستاره‌ای محبوب سپرده می‌شود

ملاقات با نسخه مونث یک دشمن آشنا!

نقش منفی فیلم چهار شگفت انگیز به ستاره‌ای محبوب سپرده می‌شود ۰ ۰۴ آذر ۱۴۰۲ سینمای جهان کپی لینک
نقش منفی فیلم چهار شگفت انگیز

اگر ادعای یک افشاگر مشهور در حوزه فیلم و سریال صحیح باشد، نقش منفی فیلم چهار شگفت انگیز به یک ستاره محبوب خواهد رسید.

پس از اینکه اعتصاب‌ها فیلمنامه نویسان و هنرپیشه‌ها به اتمام رسید، مخاطبان سینما خودشان را برای رونمایی از بازیگران Fantastic Four آماده کردند. به هر حال، بازیگران تا قبل از اتمام اعتصاب‌ها اجازه نداشتند قرارداد جدیدی را امضا کرده یا حتی مذاکره‌ای درباره پروژه‌ای تازه با استودیوها داشته باشند.

طبق گزارش‌های غیررسمی، نقش‌های اصلی یعنی ریچارد ریدز، سوزان استورم، جانی استورم و بن گریم بترتیب به پدرو پاسکال (Perdro Pascal)، ونسا کربی (Vanessa Kirby)، جوزف کویین (Joseph Quinn) و ابن ماس بچراک (Ebon Moss-Bachrach) سپرده شده است.

دنیل ریچمن (Daniel Richtman) یکی از افشاگرهای فعال در حوزه فیلم و سریال بوده و از شهرت بالایی برخوردار است. او در تازه‌ترین ادعای خود گفت آنیا تیلور جوی (Anya Taylor-Joy) از سوی مارول برای نقش منفی فیلم چهار شگفت انگیز در نظر گرفته شده است. ریچمن وارد جزئیات نشد و فاش نساخت پیشنهادی ارائه شده یا در حال مذاکره هستند. در ضمن، مشخص نیست تیلور جوی در صورتی پیوستن به پروژه بعنوان کدام شرور جلوی دوربین حاضر می‌شود.

جف اسنایدر (Jeff Sneider) یکی دیگر از افشاگرهای سینما و تلویزیون است. او چند روز پیش اعلام کرد مارول می‌خواهد از سیلور سرفر بعنوان شخصیت منفی فیلم Fantastic Four استفاده کند. اگر حافظه‌تان یاری نمی‌کند، سیلور سرفر در فیلم Fantastic Four: Rise of the Silver Surfer که سال ۲۰۰۷ میلادی روی پرده نقره‌ای آمده بود، حضور داشت. در ضمن، اسنایدر تاکید کرد مخاطبان اینبار با نسخه مونث این شخصیت آشنا ملاقات می‌کنند.

نسخه مونث سیلور سرفر چیز جدیدی نبوده و در کمیک بوک‌ها وجود دارد. در ضمن، آنیا تیلور جوی با ژانر ابرقهرمانی غریبه نبوده و قبلاً در The New Mutants ایفای نقش کرده بود؛ اثری که عملکرد بسیار ضعیفی را از خود به ثبت رساند.

فیلم Fantastic Four در تاریخ ۱۲ اردیبهشت ۱۴۰۴ (مصادف با ۲ مه ۲۰۲۵ میلادی) به سینماها خواهد آمد.
نظرات

دیدگاه خود را اشتراک گذارید
اشتراک
به من اطلاع بده
guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments