1%
  • 10/10

صحنه پس از تیتراژ سریال اکو صحت داشتن یکی از بزرگترین شایعات اخیر را تایید کرد

جان گرفتن یکی از مهمترین خطوط داستانی کمیک‌ها!!

صحنه پس از تیتراژ سریال اکو صحت داشتن یکی از بزرگترین شایعات اخیر را تایید کرد ۶ ۲۷ دی ۱۴۰۲ مارول کپی لینک
صحنه پس از تیتراژ سریال اکو

صحنه پس از تیتراژ سریال اکو به‌تازگی یکی از مهمترین خطوط داستانی کمیک‌ها را راه اندازی کرده که پیامدهای آن در ریبوت هجده قسمتی Daredevil: Born Again و فیلم Spider-Man 4 احساس خواهد شد.

بعد از تقابل مسخره و ناامیدکننده‌ای که در قسمت پایانی اسپین آف Echo با مایا لوپز داشت، کینگ پین تصمیم گرفت قدرت و نفوذ خود را گسترش بدهد. او در صحنه پس از تیتراژ به دستیار خود می‌گوید: “باید یه قرار ملاقات با باقی سران ترتیب بدهیم تا اوضاع بیشتر از کنترل خارج نشده است”. سپس توجه فیسک به یک برنامه تلویزیونی که درباره کمپین شهرداری نیویورک و کاندیدهای آن صحبت می‌کند جلب می‌شود. مجری برنامه بهترین کاندید را شخصی قدرتمند توصیف می‌کند که مشکلات شهر را درک کرده و هیچ ترس و هراسی از مواجه شدن با چالش‌های پیش‌رو ندارد.

این صحنه پس از تیتراژ شایعات اخیر مبنی‌بر تبدیل شدن کینگ پین به شهردار جدید نیویورک و جان گرفتن یکی از مهمترین خطوط داستانی کمیک‌های دردویل را تایید می‌کند. برای کسانی که نمی‌دانند، افشاگران سال گذشته مدعی شده بودند که ویلسون فیسک قراره با شرکت در کمپین شهرداری نیویورک، قدرت و نفوذ خود را در دنیای سینمایی مارول گسترش بدهد و با استفاده از قانون، فعالیت ابرقهرمانان و افراد دارای قدرت را غیرقانونی اعلام کند (سناریویی مشابه قرارداد سوکوویا در فیلم Captain America: Civil War).

در طول رویداد کمیکی امپراتوری مخفی (Secret Empire)، شهر نیویورک با بحرانی جدی دست و پنجه نرم می‌کرد. ویلسون فیسک نیز از وخامت اوضاع به نفع خود استفاده کرد و با فریب دادن مردم، پیروز کمپین شهرداری نیویورک شد. او به محض بدست آوردن قدرت و نفوذ سیاسی بالا، قانونی جدید تصویب کرد که فعالیت تمامی ابرقهرمانان و افراد دارای قدرت را غیرقانونی می‌شمارد. اگرچه شیطان هلزکیچن موفق شد اجرایی شدن این قانون را برای مدتی به‌تعویق بیندازد، اما در رویداد کراس اوری Devil’s Reign، فیسک برنامه‌های خود را پیش برد. او حتی تیم جدیدی از Thunderbolts به رهبری جان واکر را گردهم آورد تا با قهرمانانی که این قانون جدید را نادیده می‌گیرند، مقابله کنند.

پیامدهای تبدیل شدن کینگ پین به شهردار جدید نیویورک چگونه به سریال Daredevil: Born Again و فیلم Spider-Man 4 ربط پیدا می‌کند؟ کوین فایگی (Kevin Feige) قبلا تایید کرده بود که پیتر پارکر پس از ماجراجویی مولتی‌ورسی خود در Spider-Man: No Way Home، به قهرمانان سطح خیابان خواهد پیوست. بنابراین انتظار می‌رود سه‌گانه دوم بیشتر روی ماجراهای کوچک‌تر متمرکز شود تا تهدیدات جهانی.

طبق یک گزارش غیررسمی، داستان فیلم قراره به عواقب سریال مورد انتظار Daredevil: Born Again که اقتباسی از مجموعه کمیک‌ فوق‌العاده محبوب Devil’s Reign است، بپردازد. به‌همین خاطر تاثیر کمپین شهرداری کینگ ‌پین می‌تواند در سایر پروژه‌های دنیای سینمایی مارول، به‌ویژه ریبوت هجده قسمتی دردویل و سه‌گانه دوم اسپایدرمن احساس شود، چراکه تبدیل شدن ویلسون فیسک به یک سیاستمدار قدرتمند و بانفوذ، عواقب سنگینی برای ابرقهرمانان سطح خیابان به‌همراه خواهد داشت.

در حال حاضر دو پروژه به‌شدت مورد انتظار Daredevil: Born Again و Spider-Man 4 در مراحل ابتدایی توسعه هستند و هتاریخ انتشار مشخصی ندارند.
نظرات

دیدگاه خود را اشتراک گذارید
اشتراک
به من اطلاع بده
guest

6 دیدگاه
جدیدترین
قدیمی‌ترین بیشترین رای
Inline Feedbacks
View all comments