پوسترهای جدید از شخصیت‌های مهم فصل دوم The Mandalorian منتشر شدند

این پوسترها نکات مخفی زیادی را در خود جای داده‌اند

شخصیت‌های مهم فصل دوم The Mandalorian

استودیوی لوکاس‌فیلم ساعاتی قبل چهار پوستر جدید منتشر کرد که روی شخصیت‌های مهم فصل دوم The Mandalorian تمرکز دارند.

The Mandalorian به عنوان یکی از اولین سریال‌های اورجینال دیزنی پلاس در دسترس مشترکان قرار گرفت و بسیار سریع توانست توجه‌های زیادی را به خود جلب کند. داستان درباره‌ی یک جایزه‌بگیر به نام مندلورین است که به سیاره‌های مختلف رفته و در ازای دریافت پول، شخص یا اشخاص مورد نظر را پیدا کرده و تحویل می‌دهد. در ابتدا به نظر می‌رسید قصه روی ماموریت‌های متفاوت او تمرکز داشته باشد اما در ادامه مشخص شد یک کودک که نژاد مشابهی با یودا دارد محور اصلی تمامی اتفاقات است. مندولورین به جای تحویل دادن او، تصمیم به نجاتش می‌گیرد؛ اقدامی که او را به هدفی برای دیگر جایزه‌بگیرها تبدیل کرده و چالش‌های بسیاری را در پیش پایش قرار می‌دهد.

با تایید فصل دوم و شروع فیلمبرداری آن، طرفداران بی‌صبرانه منتظر اطلاعات جدید بودند. والت دیزنی و لوکاس فیلم جزئیات چندانی به اشتراک نگذاشتند و از آن‌جایی هم که ضبط تعداد زیادی از صحنه‌ها در استودیو صورت می‌گرفت، تصاویری از پشت صحنه به بیرون درز پیدا ‌نکرد. این شرایط ادامه داشت تا اینکه زمان پخش فصل دوم به صورت رسمی در اواسط تیر ماه مشخص شد. مدتی بعد هم اولین تریلر قسمت‌های جدید از راه رسید تا اطلاعات اولیه را در اختیار مخاطبان قرار دهد. اینطور که به نظر می‌رسد، در جریان فصل دوم پای جدای‌ها هم به ماجرای مندولورین و بیبی یودا باز خواهد شد.

لوکاس‌فیلم به تازگی چهار پوستر جدید منتشر کرده است که روی شخصیت‌های مهم فصل دوم The Mandalorian تمرکز دارند. این چهار تصویر که به ترتیب مندلورین با نقش‌آفرینی پدرو پاسکال (Pedro Pascal)، بیبی یودا، گریف کارگا با نقش‌آفرینی کارل ودرز (Carl Weathers) و کارا با نقش‌آفرینی جینا کارانو (Gina Carano) را نشان می‌دهد، در نگاه اول چهار پوستر معمولی هستند اما با کمی دقت متوجه‌ی نکات مخفی آن‌ها خواهید شد؛ نکات مخفی‌ای که پیدا کردنشان برای طرفداران جنگ ستارگان چندان سخت نیست. برای مثال، اگر به پوستر مندلورین نگاه کنید، نمادی را خواهید دید که به گاموران‌ها اشاره دارد. مثال دیگر متعلق به پوستر گریف است. در گوشه‌ی بالا سمت چپ می‌توان طرحی را دید که به آکوالیش‌ها اشاره دارد.

مثال دیگر از نکات مخفی، یک سفینه‌ی استاربرد است که در پوستر متعلق به کارا وجود دارد. در نگاه اول، چنین طرحی مفهوم خاصی را انتقال نمی‌دهد اما اگر حافظه‌تان یاری دهد، باید به یاد بیاورید این شخصیت در گذشته یک استورم تروپر بوده است. در نتیجه، استاربرد را می‌توان اشاره‌ای به سرگذشتش دانست. بسیاری از طرفداران گمان می‌کنند استفاده از چنین طرح‌هایی در پوسترها احتمالا به برخی از اتفاقات فصل دوم اشاره دارند. از همین رو، پرداخته شدن به گذشته‌ی کارا به عنوان یک استورم تروپر یا حضور آکوالیش‌ها در جریان داستان نباید غافل‌گیرکننده باشد.

0 0 آراء
امتیاز مطلب

guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا