1%
  • 0/10

منتظر فیلم سینمایی The Legend of Zelda باشیم؟

تمایل نینتندو

منتظر فیلم سینمایی The Legend of Zelda باشیم؟ ۰ ۲۴ اردیبهشت ۱۴۰۲ اخبار بازی کپی لینک
فیلم The Legend of Zelda

به دنبال اکران موفقیت‌آمیز انیمیشن ماریو، به نظر می‌رسد که شرکت نینتندو به ساخت فیلم اقتباسی از مجموعه The Legend of Zelda علاقه‌مند است.

همان‌طور که احتمالا اطلاع دارید، چند وقت پیش بود که نینتندو با همکاری شرکت یونیورسال پیکچرز انیمیشن برادران سوپر ماریو (The Super Mario Bros) را پخش کرد. فروش این فیلم اقتباسی به بیش از یک میلیارد و ۱۶۳ میلیون دلار رسید و طبق معمول، موفقیت دیگری را برای ژاپنی‌ها رقم زد.

در همین حین، چند روز پیش نیز جدیدترین بازی از سری افسانه زلدا تحت عنوان Tears of the Kingdom برای سوییچ منتشر شد که حسابی مورد تحسین منتقدها قرار گرفت و به یکی از مدعیان اصلی دریافت جایزه بهترین بازی سال تبدیل شد. از این رو، به نظر می‌رسد که نینتندو بعد از پخش اقتباس سینمایی از بازی‌های ماریو، اکنون تمایل به ساخت فیلم افسانه زلدا دارد.

به بیان دقیق‌تر، ساعاتی قبل ایجی آنوما، کارگردان بازی افسانه زلدا: اشک پادشاهی، در گفت‌‍وگو با رسانه پالیگان خاطرنشان کرد که ممکن است در آینده شاهد ساخت فیلم سینمایی The Legend of Zelda باشیم. او در این زمینه توضیح می‌دهد:

باید بگویم که من هم به این موضوع [ساخت فیلم افسانه زلدا] علاقه دارم. با این حال، متاسفانه باید بگوییم که علاقه من به تنهایی برای ساخت یک اقتباس سینمایی کافی نیست.

بر اساس این اظهارات، می‌توان گفت که شاید پیشنهاد ساخت فیلم افسانه زلدا توسط تیم سازنده به مدیران نینتندو ارائه شود که بعد از بررسی‌ها، ممکن است که سران کمپانی به توسعه این فیلم چراغ سبز نشان دهند. هرچند، شاید ساخت این اقتباس به کلی رد شود. در هر حال، هم اکنون باید منتظر ماند و دید که چه سرنوشتی برای آینده مجموعه The Legend of Zelda در نظر گرفته شده و نینتندو چه برنامه‌هایی در سر دارد.

در پایان این خبر، دیدگاه شما در رابطه با احتمال ساخت فیلم اقتباسی از مجموعه پرطرفدار افسانه زلدا چیست؟ فراموش نکنید که نظرات شخصی خود را با ما و دیگر کاربران رسانه سرگرمی به اشتراک بگذارید.
نظرات

دیدگاه خود را اشتراک گذارید
اشتراک
به من اطلاع بده
guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments