#مهسا_امینی

دموی برخی از بازی‌ها در مراسم The Game Awards قابل تجربه خواهند بود

برای تجربه‌ی عناوین جدید آماده شوید!

دموی بازی‌ها مراسم The Game Awards

با استناد بر اظهارات اخیر آقای جف کیلی (Geoff Keighley)، طبق روال سال گذشته، امسال نیز بازیکنان می‌توانند در جریان مراسم The Game Awards نسخه‌ی دموی برخی از بازی‌ها را تجربه کنند.

بدون هیچ شک و تردیدی، The Game Awards را می‌توان یکی از مهم‌ترین رویدادهای صنعت بازی‌های ویدیویی دانست که هر ساله توسط آقای جف کیلی، روزنامه‌نگار سابق این حوزه، با محوریت رقابت و انتخاب بهترین بازی‌های سال در گروه‌ها و دسته‌بندی‌های مختلف برگزار می‌شود. در حالی که طی سال جاری برگزاری شماری از رویدادها به خاطر فراگیری ویروس کرونا لغو شدند، اما مراسم گیم اواردز این بار به صورت دیجیتالی به کار خود ادامه می‌دهد و طی چند روز آینده شاهد برگزاری آن و انتخاب بهترین آثار سال خواهیم بود.

در کنار رقابت بازی‌ها، چند سالی است که به خاطر افزایش محبوبیت گیم اواردز، فعالیت این مراسم کمی گسترش یافته و برخی از بازی‌سازان و شرکت‌های ناشر در خلال انتخاب بهترین بازی سال به معرفی آثار جدید خود می‌پردازند. سال گذشته میلادی بود که برای نخستین بار شاهد انتشار نسخه‌ی دموی قابل بازی تعدادی از عناوین جدید بودیم که حال بر اساس تازه‌ترین توییت آقای جف کیلی، به نظر می‌رسد که مراسم امسال از این قاعده مستثنی نیست و این بار دموی بازی‌های بیشتری در دسترس بازیکنان قرار خواهد گرفت. بنیان‌گذار گیم اواردز چندی پیش در صفحه‌ی رسمی شبکه‌ی اجتماعی توییتر خود اعلام کرد که مشابه سال قبلی، The Game Awards با ارائه‌ی نسخه‌ی قابل بازی تعدادی از عناوین جدید باز‌می‌گردد.

جف کیلی در این خصوص می‌گوید:

هفته‌ی آینده مشتاقانه منتظر برگزاری یک رویداد The Game Awards دیگر با دموهای قابل تجربه‌ی بازی‌های جدید هستیم. ما این رویکرد را از سال گذشته میلادی آغاز کردیم و امسال با ارائه‌ی بازی‌های بیشتر برای تجربه، این روند را ادامه خواهیم داد.

نکته مهم این است که سال گذشته نسخه‌ی دموی بازی‌های جدید صرفا از طریق پلتفرم استیم به صورت کاملا رایگان در دسترس بازیکنان قرار گرفت و کاربران پلتفرم‌های دیگر از جمله پلی‌استیشن 4 و ایکس‌باکس وان قادر به تجربه‌ی دموی آثار مذکور نبودند. متاسفانه، هنوز جزئیات بیشتری در رابطه با رویکرد امسال گیم اواردز در خصوص انتشار دموی بازی‌های جدید در دسترس نیست و از این رو نمی‎توان در رابطه با انتشار این دموها روی سایر پلتفرم‌ها اظهار نظر کرد. در این میان، بد نیست اشاره کنم که طبق روال همیشگی، پلتفرم استیم همزمان با برگزاری The Game Awards، تخفیف‌های وسوسه‌انگیزی روی عناوین حاضر در این مراسم اعمال می‌کند که بدین ترتیب، به‌زودی فرصت بسیار خوبی برای خرید تعدادی از عناوین بزرگ و برتر سال برای کاربران پلتفرم رایانه‌ی شخصی فراهم می‌شود.

در پایان این خبر، لازم به ذکر است که دو هفته پیش فهرست نامزدهای جوایز گیم اواردز منتشر شد که در گروه بهترین بازی سال، عناوین Animal Crossing: New Horizons، دووم اینترنال، ریمیک Final Fantasy VII، گوست آف سوشیما، Hades و The Last of Us Part 2 با یکدیگر به رقابت می‌پردازند. برای مشاهده تمامی نامزدها و گروه‌های مختلف اینجــــــــا کلیک کنید. گفتنی است که مراسم The Game Awards 2020 در تاریخ ۲۱ آذر ماه سال جاری (مصادف با ۱۱ دسامبر) برگزار خواهد شد. برای شرکت در رای‌گیری می‌توانید به وب سایت رسمی رویداد گیم اواردز مراجعه کنید.


guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا