1%
  • 0/10

مدت زمان مراسم The Game Awards 2023 مشابه سال گذشته خواهد بود

نمایش کوتاه‌تر

مدت زمان مراسم The Game Awards 2023 مشابه سال گذشته خواهد بود ۰ ۰۷ آذر ۱۴۰۲ اخبار بازی کپی لینک
زمان مراسم The Game Awards 2023

جف کیلی معتقد است که مدت زمان مراسم The Game Awards 2023 مشابه سال گذشته خواهد بود.

حدود یک هفته به برگزاری مراسم گیم اواردز و انتخاب بهترین بازی‌های سال باقی مانده است. از این رو، هوادارها حسابی برای برگزاری این رویداد هیجان‌زده هستند؛ چرا که قرار است جدا از نمایش بازی‌های بزرگ و مورد انتظار، از یک سری عناوین جدید نیز پرده برداشته شود.

در واقع، امسال نیز جدا از اعطای جوایز به بهترین بازی‌های سال، شاهد پخش ویدیوهای تازه از عناوین آینده و رونمایی از بازی‌های جدید شماری از توسعه‌دهندگان خواهیم بود. هنوز اطلاعات خاصی از بازی‌سازها و شرکت‌های حاضر در این رویداد در دسترس نیست، لیکن انتظار می‌رود که جزئیات بیشتری در این باره با مخاطب‌ها به اشتراک گذاشته خواهد شد.

در همین حین، ساعاتی پیش آقای جف کیلی، مجری و برگزارکننده گیم اواردز، در گفت‌وگویی خاطرنشان کرد که از نظر زمانی و محتوا، مراسم گیم اواردز ۲۰۲۳ مشابه رویداد سال گذشته خواهد بود. هرچند، او به منظور جلوگیری از سوءبرداشت، از ارائه مدت زمان دقیق خودداری کرد.

آقای جف کیلی در این زمینه توضیح می‌دهد:

قصد ندارم عددی را مشخص کنم؛ چرا که در این صورت، سوءبرداشت می‌شود. با این حال، احتمالا از نظر مدت زمان و محتوا، رویداد امسال مشابه سال‌های گذشته خواهد بود. نمایش سال گذشته ما کمی کوتاه بود، اما بعد از آن کریس جاج با سخنرانی، اوقات شیرینی را برای ما رقم زد. با چنین نمایش کوتاه‌تری، احتمالا رویداد امسال نیز مشابه سال قبل باشد.

لازم به ذکر است که مراسم The Game Awards 2023 روز پنج‌شنبه، ۷ دسامبر پیش‌رو (۱۶ آذر ماه) در شهر لس آنجلس آمریکا و در سالن تئاتر پیکاک برگزار خواهد شد. طبق روال گذشته، علاقه‌مندها می‌توانند این مراسم را به طور زنده از طریق شبکه‌های مختلف از جمله توییچ و یوتیوب تماشا کنند.
نظرات

دیدگاه خود را اشتراک گذارید
اشتراک
به من اطلاع بده
guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments