آیا سوپرمن هنری کویل در فیلم The Flash حضور دارد؟

اشاره به سوپرمن هنری کویل در تریلر جدید!

سوپرمن هنری کویل در فیلم The Flash

این طور که به نظر می‌رسد سوپرمن هنری کویل در فیلم The Flash حضور ندارد، اما نه به طور کامل، زیرا اخیرا یک تریلر جدید از فیلم فلش در کره جنوبی منتشر شده که این ابرقهرمان در آن حضور دارد.

سال گذشته هنری کویل (Henry Cavill) در فیلم Black Adam به عنوان سوپرمن (Superman) نقش‌آفرینی کوتاهی داشت. او همچنین صحنه‌هایی را برای فیلم The Flash‌ فیلمبرداری کرد، اما در نهایت با آمدن جیمز گان (James Gunn) تمام برنامه‌ها عوض شد و او از این نقش کنار گذاشته شد. همچنین صحنه‌های مربوط به او نیز از نسخه نهایی فیلم فلش حذف شدند.

اکنون یک تریلر جدید به حضور سوپرمن هنری کویل در فیلم The Flash اشاره کرده است. این تریلر که در کشور کره جنوبی منتشر شده، شامل چند صحنه جدید از این فیلم مورد انتظار دنیای توسعه‌یافته دی سی (DCEU) می‌شود که در یکی از آن‌ها سوپرمن هنری کویل دیده می‌شود.

در یکی از صحنه‌های این تریلر، بری آلن (Barry Allen) با بازی ازرا میلر (Ezra Miller) دیده می‌شود که در یک کافه منتظر است تا ساندویچش آماده شود. البته بعدا آلفرد پنی‌ورث (Alfred Pennyworth) با بازی جرمی آیرونز (Jeremy Irons) به او زنگ می‌زند. در ادامه نیز بتمن (Batman) با بازی بن افلک (Ben Affleck) با او تماس می‌گیرد.

در حالی که بری در حال صحبت با بتمن است، در تلویزیون کافه فیلمی از سوپرمن هنری کویل نشان داده می‌شود که در اطراف یک آتشفشان قرار دارد. تلویزیون یک گزارش خبری از فوران آتشفشان در گواتمالا را نشان می‌دهد و ظاهرا سوپرمن در حال کمک در این حادثه است. شما در زیر می‌توانید تصاویر سوپرمن در این تریلر را مشاهده کنید:

متاسفانه چهره هنری کویل در این تریلر نشان داده می‌شود، اما از آن جایی که احتمالا این گزارش خبری در دنیای اصلی DCEU است و بتمن بن افلک و آلفرد جرمی آیرونز در آن حضور دارند، پس به احتمال زیاد این سوپرمن هنری کویل است که نشان داده می‌شود.

فیلم The Flash برای اکران در تاریخ ۱۶ ژوئن ۲۰۲۳ (۲۶ خرداد ۱۴۰۲)‌ برنامه‌ریزی شده است.

0 0 آراء
امتیاز مطلب


اشتراک
به من اطلاع بده
guest

1 دیدگاه
جدیدترین
قدیمی‌ترین بیشترین رای
Inline Feedbacks
View all comments
بالا