#مهسا_امینی

تریلر سوپر بول The Falcon and The Winter Soldier رکوردشکنی کرد!

بالاتر از وانداویژن و خیزش اسکای‌واکر

تریلر سوپر بول The Falcon and The Winter Soldier رکوردشکنی کرد! سورنا رضایی ۰ ۲۲ بهمن ۱۳۹۹
تریلر سوپر بول The Falcon and The Winter Soldier

تریلر سوپر بول The Falcon and The Winter Soldier که اطلاعات داستانی متعددی را شامل می‌شود، در زمینه‌ی بازدید رکوردشکنی کرده است.

سوپربول، یک رویداد ورزشی است که معمولا در ماه فوریه برگزار شده و به واسطه‌ی آن قهرمان لیگ فوتبال ملی (National Football League) مشخص می‌شود. سوپر بول، طی سال‌های گذشته به پربیننده‌ترین مسابقه‌ی تلویزیونی آمریکا تبدیل شده است. از همین رو، بسیاری از استودیوهای فعال در حوزه‌ی فیلم و سریال ترجیح می‌دهند تریلر یا تیزر محصولات جدید خود را در جریان آن پخش کنند تا بدین ترتیب، تعداد بیشتری از مخاطبان هدف ویدیوی تبلیغاتی را دیده باشند. مارول سال گذشته تیزر Black Widow را به نمایش گذاشت و امسال هم دومین تریلر The Falcon and The Winter Soldier را با همکاری شبکه‌ی CBS روی آنتن برد.

با توجه گزارشی که ساعاتی قبل در وب سایت Deadline منتشر شد، تریلر سوپر بول The Falcon and The Winter Soldier در زمینه‌ی بازدید رکوردشکنی کرده است. به بیان دقیق‌تر، جدیدترین ویدیوی تبلیغاتی سریال موفق شد طی سال ۲۴ ساعت نخست انتشار ۱۲۵ میلیون بازید را به ثبت برساند. برای مقایسه می‌توان به یکی از تریلرهای فیلم مورد انتظار Black Widow اشاره کرد که سال گذشته‌ی میلادی برای نخستین بار به نمایش گذاشته شد. ویدیوی مزبور طی ۲۴ ساعت نخست انتشار به رکورد ۱۱۹ میلیون بازدید دست یافته بود. مثال دیگر، یکی از تریلرهای WandaVision است که در بازه‌ی زمانی مشابه ۵۳ میلیون بازدید داشت. در ضمن، اولین تریلر Star Wars: The Rise of Skywalker که در جریان Star Wars Celebration 2018 به نمایش درآمده بود، در ۲۴ ساعت نخست پخش ۱۱۱ میلیون بازدید را ثبت کرده بود.

وقتی مارول اعلام کرد مشغول ساخت چندین سریال است تا از طریق دیزنی پلاس منتشر کند، گروهی از طرفداران Marvel Cinematic Univerce ابراز نگرانی کردند. آن‌ها احتمال می‌دهند سریال‌ها به جذابیت فیلم‌ها نباشند. آنتونی مکی (Anthony Mackie) بازیگر نقش فالکون در یکی از مصاحبه‌های اخیر خود به مخاطبان اطمینان کامل داد افت کیفیت رخ نداده و محصول جدید مارول همان چیزی است که انتظار می‌رود:

وقتی اولین بار شنیدم سریال را برای سرویس استریم می‌سازیم، نگران شدم. [فکر می‌کردم] سریال نمی‌تواند به سطح فیلم‌ها برسد اما حقیقت این است که با اثر بسیار خوبی مواجه هستیم.

صحنه‌های اکشن هوش از سرتان می‌برد و داستان عالی هم است. شما در جریان سریال بیشتر با شخصیت‌ها آشنا شده و [به مرور] عاشقشان می‌شوید. دوست دارم مردم هر چه سریع‌تر به تماشای آن بنشینند.

با توجه به اطلاعاتی که تریلر سوپر بول The Falcon and The Winter Soldier در اختیار ما قرار می‌دهد، سم ویسلون و باکی بارنز پس از اتفاقات Avengers: Endgame برای یک سازمان جدید کار می‌کنند. آن دو در ماجراجویی تازه‌ی خود نه تنها باید مقابل یک گروه به نام فلگ-اسمشر بایستند، بلکه باید هلموت زیمو را متوقف کنند. او همچنان در تلاش است تا شرایط نابودی ابرقهرمانان را مهیا کند.


guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا