بازی The Division 2 را به مدت محدودی به صورت رایگان تجربه کنید

کاهش قیمت بازی به ۳ دلار به مدت محدود!

تجربه رایگان بازی The Division 2

مطابق اعلام یوبی‌سافت، تمامی گیمرها می‌توانند به تجربه‌ی رایگان بازی The Division 2 در مدت زمان محدود بپردازند.

با اعلام کمپانی یوبی‌سافت، تمامی کاربران پلتفرم‌های ایکس‌باکس وان، پلی‌استیشن ۴ و رایانه‌های شخصی می‌توانند به تجربه‌ی رایگان بازی The Division 2 از تاریخ ۲۷ فوریه ۲۰۲۰ (۸ اسفند ۱۳۹۸) تا ۲ مارس ۲۰۲۰ (۱۲ اسنفد ۲۰۲۰) بپردازند. از تاریخ ۳ مارس ۲۰۲۰ (۱۳ اسفند ۱۳۹۸) و با عرضه بسته الحاقی جدید بازی با نام Warlords of New York برای تجربه بازی نیاز به خرید آن دارید. همچنین، یک انیمیشن کوتاه هم به مناسبت عرضه این بسته الحاقی رایگان بزودی دردسترس کاربران قرار خواهد گرفت.

لازم به ذکر است که نسخه‌ی رایگان بازی، تمامی محتوای نسخه‌ی کامل را در اختیار شما خواهد گذاشت و  می‌توانید به تجربه‌ی کامل The Division 2 به صورت رایگان بپردازید. همچنین، با خرید نسخه‌ی کامل بازی، تمامی اطلاعات نسخه‌ی رایگان The Division 2، منتقل خواهد شد و به نوعی شما به پیشروی بازی خودتان در نسخه‌ی رایگان بازی خواهید پرداخت و نیازی نیست که از ابتدا بازی را تجربه کنید. همچنین، برای تجربه‌ی رایگان بازی تمام آنلاین The Division 2، نیاز به اشتراک پلی‌استیشن پلاس و ایکس‌باکس لایو گلد خواهید داشت.

پس فرصت را از دست ندهید و The Division 2 را از تاریخ اعلام شده دریافت کنید و اگر از تجربه‌ی بازی لذت بردید، می‌توانید این اثر را به مدت محدود با قیمت ۳ دلار خریداری کنید. این عنوان در حالت عادی با قیمت ۶۰ دلار دردسترس کاربران است که با این تخفیف بی‌نظیر می‌توانید مقدار زیادی از پول خودتان را نگه دارید.

بازی The Division 2 برای اولین بار در تاریخ ۷ فوریه ۲۰۱۹ (۱۸ بهمن ماه ۱۳۹۷) به صورت رسمی برای پلتفرم‌های پلی‌استیشن ۴، ایکس‌باکس وان و رایانه‌های شخصی عرضه شد. این بازی دومین نسخه از مجموعه‌ی The Division محسوب می‌‎شود. The Division 2 با بازخوردهای نسبتا مثبتی از سوی کاربران و منتقدین روبرو شد. این بازی در سایت متاکریتیک نمره‌ی خوب ۸۲ را دریافت کرد.

0 0 آراء
امتیاز مطلب

guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا